РАТНІВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ |
||
Лавренюк Вячеслав Володимирович |
голова райдержадміністрації прийомна голови |
3-00-68 2-15-82 |
Новік Тимофій Володимирович |
перший заступник голови РДА |
2-16-30 |
Юзепчук Світлана Іванівна |
керівник апарату |
2-17-03 |
Михалевич Микола Федорович |
заступник голови РДА |
2-14-09 |
Бурко Іван Михайлович |
заступник голови РДА |
2-13-25 |
Хвесик Віталій Артемович |
заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу |
2-18-04 |
Гресик Олександр В’ячеславович
|
головний спеціаліст організаційного відділу
|
3-01-34
|
Дудкевич Наталія Романівна Нікітіч Наталія Йосипівна |
завідувач сектору кадрової роботи спеціаліст сектору кадрової роботи |
2-95-08 |
Новіков Руслан Володимирович |
провідний спеціаліст з пититань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної.роботи |
2-18-04 |
Сашко Роман Володимирович |
завідувач сектору інформаційних технологій |
2-16-50 |
Баранчук Тетяна Трохимівна Гурич Руслана Сергіївна |
завідувач сектору контролю спеціаліст сектору контролю |
2-18-60 |
Волот Людмила Павлівна |
державний реєстратор апарату РДА |
2-15-03 |
Омелянчук Оксана Іванівна |
начальник загального відділу |
2-17-30 |
Мартинюк Валентина Яківна |
спеціаліст І категорії загального відділу |
2-17-30 |
Мерзлякова Оксана Омелянівна |
спеціаліст І категорії загального відділу |
2-17-30 |
Мазурик Людмила Михайлівна |
начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю |
2-28-67 |
Ященко Андрій Вікторович |
спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю |
2-28-67 |
Шевчук Віта Степанівна |
головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю |
2-28-67 |
Матвійчук Сергій Степанович |
завідувач сектору мобілізаційної роботи |
2-11-18 |
|
начальник юридичного сектору |
2-95-08 |
Каць Василь Вікторович |
державний адміністратор РДА |
2-95-08 |
Кульбачинська Ольга Михайлівна |
начальник відділу фінансово-господарського забезпечення |
2-17-21 |
Рибачук Лариса Миколаївна |
головний спеціаліст фінансово-господарського забезпечення |
2-17-21 |
Неводнічик Анжела Іванівна |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців |
3-01-38 |
Пінкевич Інна Ігорівна |
головний спеціаліст Державного реєстру виборців |
3-01-38 |
ВІДДІЛИ ТА УПРАВЛІННЯ |
||
Савлук Євген Петрович |
начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму РДА |
2-16-57 |
Панасюк Олександр Миколайович |
головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі,інфраструктури та туризму РДА |
2-16-57
|
Приймачук Микола Миколайович Бохенська Еліна В'ячеславівна |
завідувач сектору інфраструктури та туризму спеціаліст І категорії сектору інфраструктури та туризму |
2-18-33 |
Шнит Іван Іванович |
начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА |
2-22-84 |
Боговід В'ячеслав Пилипович |
головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА |
2-22-84 |
Гусак Тамара Миколаївна |
начальник відділу молоді та спорту |
2-21-55 |
Царук Микола Іванович |
головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації |
2-21-55 |
Штик Зореслава Василівна |
начальник служби у справах дітей РДА |
2-16-72 |
Токарська Наталія Адамівна |
завсектора опіки і піклування |
3-01-34 |
Ятчук Наталія Миколаївна |
провідний спеціаліст сектору опіки і піклувння служби у справах дітей |
3-01-34 |
Ковч Сергій Анатолійович |
головний спеціаліст служби у справах дітей |
3-01-34 |
Гасюк Оксана Петрівна |
спеціаліст І категорії служби у справах дітей |
3-01-34 |
Горнік Олена Дмитрівна |
начальник відділу культури РДА |
2-15-85 |
Семенюк Валентина Адамівна |
головний спеціаліст відділу культури РДА |
2-15-85 |
Ковч Людмила Сафронівна |
начальник управління фінансів РДА |
3-01-32 |
Бебес Микола Федорович |
начальник управління соціального захисту РДА |
2-17-31 |
Бойко Сергій Якович |
завідувач сектору з питань цивільного захисту |
2-11-80 |
Головій Наталія Іванівна |
начальник архівного відділу РДА |
2-17-79 |
Андросюк Валентин Степанович |
начальник відділу освіти РДА |
3-01-43 |
Денисюк Олександр Федорович |
головний спеціаліст відділу освіти РДА |
2-16-07 |
Козка Микола Васильович |
начальник управління АПР РДА |
2-17-17 |
РАЙОННА РАДА |
||
Макарук Микола Михайлович |
голова районної ради |
3-01-52 |
Півень Василь Олексійович |
заступник голови районної ради |
3-00-12 |
Чернуха Віра Миколаївна |
керуючий справами районної ради |
2-29-37 |
Данилюк Ольга Петрівна |
завідуюча загальним відділом |
2-29-37 |
Кас'ян Надія Володимирівна |
головний бухгалтер |
2-29-21 |
Калінчик Богдана Володимирівна |
спеціаліст районної ради |
2-29-21 |
Неоднічик Леся Яківна |
оператор комп'ютерного набору |
2-24-85 |
Колочун Олег Олександрович |
юрист районної ради |
2-29-37 |
Данилевич Сергій Валерійович |
консультант голови районної ради з підготовки та впровадження проектів розвитку місцевих громад |
2-29-37 |
Середа, 30 травня 2012 08:24