20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Середа, 12 жовтня 2016 16:04

  ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

   

  ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!


  ПОВІДОМЛЕННЯ

  3 листопада 2016 року о 10.00 год. в малому залі засідань Турійської райдержадміністрації відбудуться установчі збори, за участю представників інститутів громадянського суспільства, для формування нового складу громадської ради при Турійській районній державній адміністрації.

  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (в якій вказано ряд обов’язкових реквізитів, зокрема: повне найменування інституту громадянського суспільства (згідно реєстраційних документів); найменування ініціативної групи – отримувача заяви; прізвище, ім’я, по-батькові та посада особи, уповноваженої представляти інститут громадянського суспільства на установчих зборах; перелік додатків до заяви; контактні дані інституту громадянського суспільства; дата складання заяви; підпис особи, що має право на вчинення дій від імені ІГС; згода ІГС на оприлюднення поданої інформації у зв’язку з його участю в установчих зборах).

  До заяви додаються: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

  Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та делеговані інститутами громадянського суспільства.

  До складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які проводять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльності відповідного органу в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності, які легалізовані відповідно до законодавства України, але не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

  Заяви для участі в установчих зборах приймаються до 24 жовтня 2016 року (приміщення Турійська райдержадміністрації  пов. 2, каб. 35).

  ПОРЯДОК
  проведення установчих зборів

  1.           Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
  2.           Обрання робочих органів установчих зборів.
  3.           Прийняття регламенту проведення установчих зборів.
  4.           Встановлення граничної чисельності членів громадської ради.
  5.           Проведення голосування по обранню оновленого складу громадської ради.

  Відповідальна особа: Яцюра Тетяна Володимирівна - секретар засідання громадської ради при Турійській райдержадміністрації (еmail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тел. (03363) 210-97).


  Ініціативна група з підготовки установчих зборів

   

  Переглядів 483 Останнє редагування Середа, 14 грудня 2016 11:29
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua