01 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Вівторок, 21 листопада 2017 14:44

  Стягнення аліментів

  Як відомо, батьки зобов’язані утримувати та піклуватися про свою дитину. Цей обов’язок закріплено в статті 180 Сімейного кодексу України (далі Кодексу) батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Аліменти це кошти на утримання дитини, які платить той з батьків, що проживає окремо. Про те слід пам’ятати стягнення аліментів не залежить від того чи знаходяться в шлюбі батьки, розлучені вони або взагалі не перебували в ньому. Способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними.
  Середа, 18 жовтня 2017 15:12

  ПОРЯДОК ВИЇЗДУ ДІТЕЙ ЗА КОРДОН

  Питання виїзду за межі України неповнолітніх громадян, особливо останнім часом, у зв’язку з отриманням громадянами України права на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, є досить актуальним. Тож, давайте з’ясуємо особливості перетину державного кордону дітьми.
  Турійське бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє, що на виконання п.п. 1 п. ІІ Доручення Міністра юстиції України Павла Петренка від 08.09.2017 №102/1/48-17, з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав,
  21 червня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, який  визначає механізм організації органами виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.                       У Порядку наводяться визначення соціальної та професійної адаптації. 
  Механізм надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг регулюється  Постановою Кабінету Міністрів України «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 01 жовтня 2014 року №505 зі змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 і від 22 вересня 2016 р. № 646» від 31 травня 2017 року №370, які стосуються насамперед визначення суб’єктів права на грошову допомогу та підстав відмову у призначенні допомоги.
  Кабінет Міністрів України у Постанові «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” від 05 квітня 2017 року №223, встановив розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році. 
  Середа, 05 квітня 2017 09:35

  Оподаткування спадщини

        25 березня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо оподаткування спадщини», яким було внесено зміни до порядку оподаткування доходів отриманих в результаті спадкування. Відтепер за нульовою ставкою оподатковуються об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення. 
   З 1 січня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 975, якою затверджено Порядок та умови надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти. Даним Порядком визначено механізм надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, які навчаються у державних або комунальних професійно-технічних, вищих навчальних закладах, на період здобуття професійно-технічної, вищої освіти, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років.
  23 лютого 2017 року об 11.00 годині в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району, що знаходиться за адресою:
  05 січня 2017 року набрали чинності зміни внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які стосуються розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 
  Суворі реалії сьогодення спричинили вимушений переїзд десятків тисяч людей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, і опиняються у невизначеному правовому полі. 
  Головне територіальне управління юстиції у Волинській області нагадує, що усі громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи до 30 грудня цього року у відповідності до вимог чинного законодавства — Податкового кодексу України.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua