29 травня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Четвер, 05 лютого 2015 16:09

  Про перерахунки пенсій членам сімей військовослужбовців з 1 січня 2015 року

       Управління Пенсійного фонду України в Турійському районі повідомляє, що з 1 січня 2015 року набули чинності зміни, внесені до Закону України  «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 9 квітня 1992 року № 2262-XII (далі- Закон) .

       Внаслідок змін у законодавстві суттєво збільшились розміри пенсій в разі втрати годувальника членам сімей військовослужбовців, осіб звільненої з військової служби, інших осіб,які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків). Пенсії в разі втрати годувальника призначаються у розмірі 70 % грошового забезпечення (заробітку) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Якщо на утриманні загиблого (померлого) годувальника перебували двоє і більше членів сім’ї, пенсія призначається у розмірі 90 процентів його грошового забезпечення (заробітної плати), що розподілятиметься між ними рівними частками, але не менше ніж 40 процентів на кожного непрацездатного члена сім’ї.

        Причину загибелі військовослужбовця підтверджує:

  • документ одержаний від військової частини або районного (міського) військового комісаріату чи іншої військової установи, що засвідчує, зокрема, причину смерті військовослужбовця. Якщо смерть настала після військової служби , подається, зокрема, висновок МСЕК про те, що смерть військовослужбовця пов'язана з проходженням військової служби.
  • Висновок про обставини загибелі чи смерті внаслідок поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час проходження служби при виконанні службових обов'язків

      У таких самих розмірах, незалежно від причини смерті годувальника, обчислюються пенсії членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей, до складу яких входять діти(до 18 років), які втратили обох батьків.

  Також зміни відбулися й в обчисленні мінімальних розмірів пенсій в разі втрати годувальника, призначених згідно з вищевказаним Законом. Так, за нормами ст. 37 Закону  пенсії в разі втрати годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом  не можуть бути нижче двох визначених законодавством розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто не менше 1898,00 грн. (949,00 х 2).

     Зазначаємо, що у разі якщо особа має право на призначення пенсії одночасно за різними законами вона має право вибору більш оптимального варіанту розрахунку.

       Доводимо  до відома, що пенсії у зв'язку з втратою годувальника- військовослужбовця (крім військовослужбовців строкової служби) призначаються головним управлінням Пенсійного фонду України у Волинській  області, а членам сімей військовослужбовців строкової служби — управлінням Пенсійного фонду України в районі.

                                                                                       Перший заступник   начальника управління Пенсійного фонду України в Турійському районі                       Рудинець Н.Р.

                                                                                                           

  Переглядів 1289
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua