24 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28        
  Основні причини виникнення пожеж у зимовий період - перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. 
  Розвиток інклюзивної освіти – один із аспектів реформування освітньої галузі країни. Саме тому, 21 лютого 2018 року, у pамках робочого візиту на Волинь, пеpша леді Укpаїни Маpина Пopoшенкo та гoлoва Волинської oблдеpжадмініcтpації Володимир Гунчик підпиcали Мемopандум пpocпівпpацю. Відтак, oблаcть дoлучилаcя дo націoнальнoгo пpoекту Благoдійнoгo Фoнду Пopoшенка «Інклюзивна ocвіта – pівень cвідoмocті нації».
  Завтра, 21 лютого 2018 року, у Міжнародний день рідної мови на Волинь у рамках робочої поїздки прибуде дружина Президента України Марина Порошенко.
  Євромайдан, Революція Гідності, Небесна Сотня…. Ці події назавжди закарбувалися нестерпним болем у серцях мільйонів українців та змінили хід новітньої історії України…
  Під таким девізом працівники Турійського районного центру зайнятості відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Кульчин.  Інформація, донесена до школярів директором центру зайнятості Олександром Швецем та  заступником директора Наталією Лучук, носила профінформаційних характер та спонукала майбутніх випускників до обґрунтованого вибору професії, з виваженим аналізом ринку праці та власних вмінь, знань і навичок.
  Вівторок, 20 лютого 2018 11:43

  Стань новим обличчям кордону

  На виконання Доручення голови обласної державної адміністрації від 15 грудня 2017 року №7911/17/2-17,  7 лютого в  Турійському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участі начальника відділення з добору у Волинській області окремого регіонального центру комплектування майора Олега Бурдейного,
  7 лютого 2018 року директор центру зайнятості Олександр Швець відвідав Дулібівську сільську раду та її голову Тетяну Чайку. В ході розмови обговорювали плани діяльності сільської ради у 2018 році, перспективи розвитку, економічні, соціальні аспекти. 
  Вівторок, 20 лютого 2018 11:37

  Зроби себе сам - кроки до успіху.

  Розроблення проектної документації житлових будинків та споруд – корисна і прибуткова нині справа. А особливо, коли людина майстер своєї справи і віддається їй по повній. В основі бізнес-ідеї Олександра Свитки по наданню послуг лежить концепція отримання доходу від розробки проектних рішень, яка сприятиме підвищенню швидкості та якості будівництва за рахунок впровадження ефективних архітектурних рішень та використання сучасних будівельних матеріалів.  Адже на даний момент в Турійську та і в районі немає представництва по наданню архітектурних послуг. А Олександр має досвід роботи саме у будівництві та проектуванні, має дозвіл на проектування.
  Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може. Тамара Слайко
  У столичних відомствах завершується узгодження усіх реєстрів, пов’язаних із ремонтом і відновленням волинських доріг у 2018 році. Однак, індикативні показники, за якими й нараховуватимуть кошти на покращення дорожньої інфраструктури краю, досі не доведені. Про це повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, сьогодні, 19 лютого 2018 року, під час опертивної наради.
  Сторінка 1 із 221
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua