Версія для друку
Вівторок, 06 травня 2014 11:12

Зайнятість

На ринку праці міста та району найбільший попит спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технічного устаткування, складання устаткування та машин (21,7%), працівників сфери торгівлі та послуг (24,6%), кваліфікованих робітників з інструментом (13,1%), тобто на спеціалістів переважно технічного профілю. Високі вимоги до робочої сили додають ваги професійному навчанню безробітних. У системі заходів щодо працевлаштування безробітних важливу роль відіграє професійне навчання. Ця соціальна послуга ефективно сприяє підвищенню конкурентоспроможності, мобільності шукачів роботи, активізації їх зусиль на сучасному ринку праці.

Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості при організації профнавчання безробітних дбає насамперед про узгодження потреб та інтересів безробітного, роботодавця і вимог ринку праці, оперативне працевлаштування особи на підходящу роботу та закріплення на робочому місці за здобутою професією. У звітному періоді одному безробітному, який зареєстрований у Володимир-Волинському районі  було виплачено допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

 На обліку  у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості перебуває  548 безробітних.

Переглядів 25474 Останнє редагування Вівторок, 11 червня 2019 10:09