16 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Головна>Прес-центр>Оголошення>ПІЛОТНІ ПРОЕКТИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТИВІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ
  Вівторок, 20 грудня 2016 11:40

  ПІЛОТНІ ПРОЕКТИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТИВІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

  26.08.2015 Міністерством юстиції України запровадження новий сервіс, який  передбачає  прийняття працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачу свідоцтва про народження  безпосередньо у закладах охорони здоров’я. Також разом із свідоцтвом про народження за бажанням батьків можна отримати довідку про реєстрацією місця проживання немовля. Це зручно для самих батьків, водночас зменшується кількість несвоєчасної державної реєстрації народження та черги в органах ДРАЦС.

  29 липня 2016 року Міністерством юстиції України запущено новий сервіс – «Шлюб за добу», в інших містах, яким можна скористатися жителям Волинської області. Сервіс запущено у містах, які межують з тимчасово окупованими територіями аби забезпечити їх жителів можливістю швидко, без необхідності їздити кілька разів, отримати легальні українські свідоцтва про одруження та туристичних містах. З 29 липня пілотний проект запущено у Сєвєродонецьку. 31 липня проект запущено в Одесі., 3 серпня проект запущено у Маріуполі, , З 14 серпня сервіс запущено у Києві, 19 серпня сервіс запущено у Львові,. Даний сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Ним передбачено відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.
  Переваги даного проекту:  реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком. Відсутність необхідності звернення в органи державної реєстрації актів цивільного стану. Залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права. Для того, щоб скористатися даним сервісом майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:
  1.Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті.
  2.Обрати дату та час для проведення державної реєстрації.
  3.Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги;
  4.Завітати на власне весілля.

  Також на  Волині функціонує пілотний  проект - щодо подання заяв з державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, запису на прийом до відділів у зручний час. Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернення у сфері державної  реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.

  Начальник відділу  державної реєстрації

  активів цивільного стану Сурабко Г.В.

  Переглядів 400
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua