Версія для друку
Середа, 15 лютого 2017 15:33

Семінар-навчання за участі Устилузького міського та сільських голів

Відкрив семінар керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк. У його ході обговорювали роботу із зверненнями громадян, дотримання норм чинного законодавства під час ведення кадрової роботи, організацію роботи Устилузької міської, сільських рад та їх виконавчих комітетів, діловодство та документування, контроль та виконавську дисципліну в органах місцевого самоврядування.

Був присутній на навчанніі начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Володимир-Волинського ОРВК Руслан Медвідь, який ознайомив учасників семінару зі змістом Постанови КМУ від 07.12.2016 року "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних". А також провів практичне заняття на тему: "Організація та порядок роботи пункту збору Зарічанської сільської ради під час проведення оповіщення та поставки мобілізаційних ресурсів".

За словами старшого інспектора апарату райдержадміністрації Миколи Гаврилюка, такі практичні навички у наш час є досить актуальними, тому планується проводити дані занняття кожного місяця. Уже у березні порядок роботи пункту збору під час оповіщення на практиці освоюватимуть у Березовичівській сільській раді.

Переглядів 2155

Галерея зображень