28 лютого 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  Головна>Прес-центр>Юрист Старовижівського бюро правової допомоги допомогла матері повернути дітей у сім’ю
  Понеділок, 25 січня 2021 10:03

  Юрист Старовижівського бюро правової допомоги допомогла матері повернути дітей у сім’ю

  Як відомо, сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя.

  Однак трапляються випадки, коли внаслідок складних життєвих обставин батьки починають зловживати алкогольними напоями і не в повній мірі турбуватись про життя та здоров’я своїх дітей, що стає причиною їх відібрання від батьків без позбавлення батьківських прав. Найважливіше в такий момент вчасно зупинитися, усвідомити свої помилки у вихованні дітей, зробити відповідні висновки та довести свою здатність належним чином виконувати батьківські обов’язки, щоб повернути дітей у сім’ю.

  Подібна ситуація сталася у житті пані Віри. Жінка звернулась до відділу «Старовижівське бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та розповіла, що через складні життєві обставини вона почала зловживати алкогольними напоями і не виконувати своїх батьківських обов’язків в повній мірі. Це стало підставою для їх відібрання. Рішенням Старовижівського районного суду Волинської області від пані Віри відібрано двох її малолітніх дітей без позбавлення батьківських прав та передано органу опіки і піклування Старовижівської районної державної адміністрації для подальшого їх влаштування. Відібрання дітей стало для матері переломним моментом в житті та змусило змінити свою поведінку та в кращу сторону. Після пройденого лікування, пані Віра зовсім не вживає алкогольних напоїв, покращила свої житлові умови, усвідомила усі свої помилки у вихованні дітей, зробила відповідні висновки, а тому вважає, що цілком здатна виконувати обов’язки матері.

  Зібравши всі необхідні докази та обговоривши усі питання, фахівчиня Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик підготувала позов до суду про повернення дітей, відібраних у матері без позбавлення батьківських прав.

  Рішенням Старовижівського районного суду Волинської області позов задоволено в повному обсязі. Пані Вірі повернено її малолітніх дітей, які були відібрані у неї за рішенням суду без позбавлення батьківських прав.

  Коментує юристка Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик:

  «Найважливіше у даній категорії справ довести, що відпали причини, які перешкоджали належному вихованню дітей їх батьками. Для цього необхідно зібрати належні докази та в судовому засіданні довести обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги»

   

   Посилання на рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/92677948

  Переглядів 662
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua