26 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Головна>Прес-центр>4 кластери та 8 субрегіонів: в області схвалили проєкт Регіонального плану управління відходами до 2030 року
  Середа, 23 грудня 2020 14:21

  4 кластери та 8 субрегіонів: в області схвалили проєкт Регіонального плану управління відходами до 2030 року

  Робоча група в цілому схвалила проєкт Регіонального плану управління відходами у Волинській області до 2030 року. Доопрацювання потребує лише частина співвідношення державного та місцевих бюджетів у реалізації Регіонального плану.

  Засідання робочої групи відбулося сьогодні, 23 грудня 2020 року, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Троханенка.

  Нагадаємо, що Регіональний план управління відходами у Волинській області є етапом реалізації в області Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року.

  Відповідно до Національної стратегії управління відходами, у Регіональному плані визначені пріоритетні напрямки, а саме: запобігання утворення відходів, підготовка до повторного використання, рециклінг, операції з відновлення (у т.ч. відновлення з виробленням енергії) та видалення.

  У Регіональному плані управління відходами передбачається істотне зменшення кількості існуючих полігонів, Наразі в області налічується понад 450 місцевих сміттєвих полігонів. Натомість планується створення 4-9 місцевих полігонів та один регіональний полігон.

  Полігони створюватимуться на основі уже діючих та відповідно до кластерів і субрегіонів, на які умовно буде поділена область. Враховуючи логістичну складову, стан дорожнього покриття, густоту населення, буде створено чотири кластери та вісім субрегіонів.

  Також до 2030 року планується стовідсотково охопити населення роздільним збиранням твердих побутових відходів, збільшити відсоток відходів, які відправляються на повторну переробку та зменшити кількість сміття, яке підлягає захороненю.

  Окрім цього, передбачається створення дев’яти потужностей для компостування біовідходів. Наразі на території області немає жодної такої потужності.

  Важливим пунктом реалізації Регіонального плану є джерела фінансування. Відтак, окрім передбачених державного та місцевого бюджетів, заступник голови облдержадміністрації запропонував розглянути можливість залучення інвестицій для реалізації плану. Оскільки, у зв’язку з пандемією можливості державного та обласного бюджетів обмежені.

  Згідно з процедурою, Регіональний план буде відправлений на погодження у Міністерство розвитку громад та територій України та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Лише після погодження із міністерствами Регіональний план управління відходами у Волинській області до 2030 року буде поданий на розгляд депутатів обласної ради.

  Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

  Переглядів 621
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua