Версія для друку
Четвер, 10 грудня 2020 15:40

Інвестиції в дитяче харчування – це найкращі інвестиції, які сьогодні може зробити держава

Про оцінку досягнутого щодо організації якісного харчування дітей в навчальних закладах України за поточний рік та розроблення планів подальшої роботи на 2021 рік говорили під час робочої онлайн-наради сьогодні, 10 грудня,  під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі дружини Президента України Олени Зеленської. Волинь на селекторі представляли волинські посадовці під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

«Діти – це наше майбутнє, а інвестиції в дитяче харчування – це найкращі інвестиції, які сьогодні може зробити держава», – переконаний Прем’єр-міністр України.

Відтак, аби забезпечити дітям належне харчування у освітніх закладах, були проведені аудит у школах країни та опитування серед учнів і їх батьків, щодо існуючого меню. Була створена робоча група, яка затвердила та розробила план заходів із реформування системи харчування. Слід зазначити, що до кінця 2020 року половина пунктів із цього плану уже виконані. Також вдосконалено нормативно-правові бази з питань якісного харчування дітей та оновлено санітарний регламент для закладів середньої освіти.

Зокрема, у ході зустрічі  членів Кабінету Міністрів, експертів галузі дитячого харчування та представників областей України порушувалися проблемні питання, які заважають процесу реформування харчування в закладах освіти. Запропоновані шляхи їх вирішення та відбувся обмін досвідом між областями, які реалізують пілотні проекти контролю якості продукції для дітей.

За словами Дениса Шмигаля, успішна робота щодо організації належного харчування для дітей в країні буде вважатися тоді, коли кожному із нас захочеться пообідати в шкільній їдальні.

По завершенню урядового селектору голова Волинської ОДА подякував присутнім за належне виконання усіх поставлених завдань задля забезпечення якісного дитячого харчування у навчальних закладах області та побажав подальшої плідної праці. Адже вдосконалення системи правильного і здорового харчування для дітей знаходиться лише на початковому етапі і потребує надалі комплексної та відповідальної роботи.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

Переглядів 739