Версія для друку
Четвер, 06 серпня 2020 17:12

На виїзному прийомі громадян у Мокрецькій сільській раді

Голова районної державної адміністрації Ольга Черен, спільно з Мокрецьким сільським головою Павлом Шудруком, відповідно до затвердженого графіка, 06 серпня 2020 року, провела виїзний прийом громадян з особистих питань у селах Мокрець, Блаженик, Турія Турійського району.

Метою виїзного прийому є спілкування з громадою, щоб безпосередньо від її представників почути про існуючі проблеми та знайти можливі шляхи їх вирішення.

В ході прийому жителі Мокрецької сільської ради виявили небайдужість до питань, як особистих, так і загальногромадських. Зокрема, було обговорено питання ремонту дороги, відновлення освітлення вулиць, утворення сімейних фермерських господарств, заміна вікон, дверей та перекриття приміщення народного дому в селі Блаженик, заміни підлоги в приміщені народного дому села Турія, та ремонт грунтової дороги між селами Турія та Жовтневе В-Волинського району. Представниками влади було обговорено можливі шляхи вирішення даних питань та надано роз’яснення заявникам.

Також в ході зустрічі Ольга Черен обговорила з  присутніми найбільш важливі аспекти впровадження  реформ в Україні, а саме утворення та ліквідацію районів та медичну реформу.

 

Відділ документального, організаційного та

інформаційного забезпечення апарату

Турійської районної державної адміністрації

Переглядів 1027

Галерея зображень