Версія для друку
П'ятниця, 12 червня 2020 12:54

Телефони довіри з питань протидії корупції у ДСНС у Волинській області

Питання боротьби з корупцією традиційно посідає одне з перших місць у політиці нашої країни та структурі управління всіх її державних органів, в тому числі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Саме тому альтернативним напрямком у формуванні правової культури співробітників органів і підрозділів цивільного захисту, дотримання ними етичної поведінки, чинного законодавства та формування непохитних принципів відповідальності за його порушення є взаємодія із громадськістю щодо своєчасного збору інформації про негативні факти діяльності співробітників служби.

Турійський районний сектор Управління ДСНС України у Волинській області та 17 державна пожежно-рятувальна частина звертає Вашу увагу на те, що про корупційні право­порушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Турійського РС та  17 ДПРЧ Управління ДСНС України у Волинській області.  Ви можете повідомити письмово за адресою: 43020, м. Луцьк, вул. Електроапарата, 6, звернутися електронним листом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи на "телефони довіри" (0332) 777-611,           (067) 811-05-06. Також повідомляємо про функціонування "телефону довіри" (044) 289-12-41 та електронної скриньки  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Державної  служби України з надзвичайних ситуацій.

На офіційних вебсайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі "Звернення громадян" функціонує рубрика "Інтернет- приймальня", за допомогою якої Ви маєте можливість звернутися до вище названих структур.

 

Начальник  Турійського  PC  ДСНС  у

Волинській області підполковник служби

цивільного захисту Валентин ДАНИЛЮК

Переглядів 679