14 липня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Головна>Прес-центр>З чим звертаються мешканці Турійщини до представників влади
  Середа, 19 лютого 2020 11:58

  З чим звертаються мешканці Турійщини до представників влади

  У 2019 році до райдержадміністрації надійшло 189 звернень, з них 155 поштою, 34 на особистому прийомі голови та першого заступника голови райдержадміністрації. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року, кількість звернень зменшилася на 46.

  Всього до райдержадміністрації звернулося 532 громадянина, які порушили у своїх зверненнях 193 питання.

  Протягом звітного періоду через органи влади вищого рівня надійшло 88 звернень (в т.ч. 81 –  на Урядову гарячу лінію, 5 –  з облдержадміністрації, 1 –  з Міністерства екології та природних ресурсів України, 1 –  з Офісу Президента України), що на 15 звернень менше, ніж за аналогічний період 2018 року.

  У звітному періоді спостерігається ріст кількості звернень, що надійшли на Урядову гарячу лінію. Так, протягом 2019 року на Урядову гарячу надійшло 81 звернення, що на 17 більше, ніж у 2018 році. Такий ріст обумовлений, насамперед, змінами в порядку призначення розміру субсидій та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

  Проте, зафіксовано зменшення надходження колективних звернень від громадян до керівництва райдержадміністрації – 4 (2018 – 9). Повторні звернення протягом звітного періоду не надходили.

  Від пільгової категорії населення до керівництва райдержадміністрації надійшло 54 звернення, або 28,6 % від загальної кількості звернень. Розглянуто 1 звернення від інваліда війни, 1 – від учасника війни, 3 – від дітей війни, 32 – від інвалідів І-ІІІ групи, 6 – від одиноких матерів, 1 – від матері героїні, 9 – від багатодітних сімей, 1 – від учасника АТО.

  Актуальними у звітному періоді для мешканців району залишилися питання соціального захисту – 140, що становить 72,5 % від загальної кількості порушених питань (зокрема, надання матеріальної допомоги на лікування, призначення та виплата субсидій і соціальних допомог); аграрної політики і земельних відносин – 10, що становить 5,2 % (виділення земельних ділянок, затвердження технічної документації, земельні конфлікти); комунального господарства – 10, що становить 5,2 % (благоустрій територій, газифікація та електропостачання, ремонт доріг); охорони здоров’я – 8, що становить 4,1 % (допомога в лікуванні, забезпечення ліками та діяльність медичних закладів); транспорту і зв’язку – 4, що становить 2 % (робота пасажирського транспорту, автомобільний транспорт та автошляхи); освіти – 4, що становить 2 % (діяльність закладів освіти та позашкільна освіта) та ін.

  З усіх 193 питань: 102 - вирішено позитивно, на 82 – дано роз’яснення, 8 – надіслано за належністю відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», 1 – не підлягає розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян».

  Відповідно до розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 квітня 2017 року № 95 та графіка проведення виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання, головою та першим заступником голови райдержадміністрації протягом року проведено 25 прийомів громадян у приміщенні райдержадміністрації та 48 - за місцем їх проживання у населених пунктах району.

  У райдержадміністрації постійно здійснює консультації з надання безоплатної первинної правової допомоги громадська приймальня (розпорядження голови райдержадміністрації від 23 грудня 2011 року № 446 зі змінами). У 2019 році до громадської приймальні звернулося 103 громадянина, яким надано юридичні консультації з питань трудового та цивільного законодавства, зокрема  оформлення спадщини, опіки і піклування, виділення в натурі земельних ділянок в розмірі паїв, передачі в оренду землі, укладення договорів, заповнення декларацій тощо.

  Всі звернення, які надходять до райдержадміністрації, уважно розглядаються, викладені в них факти ретельно перевіряються, докладаються всі зусилля до вирішення проблем заявника в рамках чинного законодавства.

  Тематика звернень постійно аналізується, виділяються найбільш гострі питання, які потребують негайного вирішення, узагальнюються проблеми, які стоять перед жителями району, їх вирішення враховується в діяльності райдержадміністрації.

  Для поліпшення роботи із зверненнями громадян проведено перевірки у 14 сільських і 2 селищних радах, у 6 структурних підрозділах райдержадміністрації, а також КНП «Турійська центральна районна лікарня» Турійської районної ради, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Турійської районної ради та ДП «Турійське лісове господарство». Також, у 14 сільських та 2 селищих радах проведено повторні перевірки по усуненню недоліків. За результатами проведених перевірок підготовлено довідки, які надіслано головам сільських, селищних рад та керівникам установ для усунення недоліків. Спеціалістам, відповідальним за роботу із зверненнями громадян, надано практичні та методичні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

  У 2019 році «Мобільним соціальним офісом» здійснено 14 виїздів у сільські ради, надано 83 консультації, прийнято документи, за якими оформлено 18 справу для призначення державних соціальних допомог та субсидій.

  Протягом 2019 року проведено 13 «прямих» телефонних ліній під час яких громадяни мали змогу поспілкуватись головою, заступником голови, керівниками апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих бюджетних установ району.         

  Керівництво райдержадміністрації приділяє значну увагу посиленню контролю і підвищенню персональної відповідальності кожного виконавця за своєчасне і безумовне виконання завдань, передбачених указами і дорученнями Президента України.

  З метою ефективного та якісного розгляду звернень громадян в райдержадміністрації відпрацьований механізм, який дає можливість співпрацювати з усіма гілками влади, що причетні до вирішення конкретних питань. Таким чином, одним з основних завдань райдержадміністрації залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань та вжиття заходів щодо подальшого попередження скарг, а також реалізацію конституційних прав, свобод людини й громадянина, які є головними основами демократичної, соціальної, правової держави.

  Відділ документального, організаційного

  та інформаційного забезпечення

  апарату райдержадміністрації                                         

  Переглядів 140
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua