29 травня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Головна>Прес-центр>Стан призначення та виплати житлових субсидій
  Вівторок, 28 січня 2020 11:07

  Стан призначення та виплати житлових субсидій

  На нараді райдержадміністрації 28 січня 2020 року Костюк Тетяна Іванівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації проінформувала про  стан призначення та виплати  житлових субсидій.

  У своєму виступі Тетяна Костюк зазначила, що у січні 2020 року управлінням призначено субсидій для відшкодування витрат  на оплату  житлово-комунальних послуг 45 домогосподарствам. На обліку перебуває 2026 одержувачів житлових субсидій, з них: 1 845 домогосподарств отримують житлову субсидію у готівковій формі, 181 домогосподарств субсидією не користуються у зв`язку з тим, що вартість послуг у межах норм споживання за житлово-комунальні послуги менша визначеного обов`язкового платежу сім`ї.

  Враховуючи зміни вартості природнього газу в січні поточного року управлінням проведено перерахунок розміру субсидії без додаткового звернення громадян. В цьому ж місяці нараховано житлову субсидію готівковій формі 1 795 домогосподарствам.

  Згідно внесених змін до постанови КМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» громадянам, які одержували житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг і у яких (за даними виконавців комунальних послуг) відсутня заборгованість, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг у наступному календарному році призначається у грошовій готівковій формі.

  Змінами передбачено, що невиплачені громадянину кошти житлової субсидії враховуються управлінням соціального захисту населення під час розрахунку житлової субсидії у наступних періодах.

  Опрацьовано матеріали, які надійшли від Мінфіну за результатами верифікації субсидій за жовтень 2019 року, стосовно невідповідності інформації, на підставі якої призначено виплати. За даними варифікації виявлено реєстрацію протягом 12 місяців перед зверненням (призначення без звернення) квартири (будинку) земельної ділянки на суму понад 50 тис. гривень по 54 домогосподарствах. Також, виявлено здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартири (будинок) на суму понад 50 тис. гривень, під час отримання житлової субсидії по 16 домогосподарствах. На даний час проводиться перевірка наданої Мінфіном інформації. У разі виявлення порушень, суми надміру виплачених субсидій будуть повернуті одержувачами до державного бюджету.

  Відділ документального, організаційного та

  інформаційного забезпечення апарату

  Турійської районної державної адміністрації

  Переглядів 134
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua