Версія для друку
Четвер, 24 жовтня 2019 16:37

Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський зустрівся із жителями Турійського району

24 жовтня 2019 року в Турійській районній державній адміністрації відбулась зустріч директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро Лопушанського Тараса Васильовича з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості та жителями Турійського району.

Директор Львівського територіального управління Національного бюро України Тарас Лопушанський презентував присутнім основні напрямки діяльності Національного антикорупційного бюро, а саме: передумови утворення, повноваження, завдання та результати роботи за час діяльності. Також Тарас Васильович зазначив, що юрисдикція Львівського територіального управління поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області. НАБУ - це державний правоохоронний орган і його завдання – боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади.

Тарас Лопушанський зауважив, що у боротьбі з корупцією влада, правоохоронні органи та громадськість повинні діяти спільно. Адже ефективна співпраця сприятиме остаточному результату. Водночас, аби розпочати розслідування, потрібно мати конкретні факти. Тож Тарас Васильович закликав громадськість Турійщини звертатися до Національного антикорупційного бюро України у разі необхідності.

Під час зустрічі, присутні мали змогу задавати питання та отримати кваліфіковані відповіді. Тарас Лопушанський подякував за можливість проведення зустрічі, та висловив сподівання, що жителі Турійщини стануть партнерами Національного бюро у питаннях боротьби із корупційними правопорушеннями.

Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Переглядів 405 Останнє редагування Четвер, 24 жовтня 2019 16:45