13 грудня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Головна>Прес-центр>Легалізація трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищення рівня заробітної плати в районі
  Вівторок, 16 липня 2019 15:10

  Легалізація трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищення рівня заробітної плати в районі

  16 липня Тетяна Іванівна Костюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, доповіла на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ, підприємств та організацій району про легалізацію трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищення рівня заробітної плати в районі.

  Тетяна Іванівна повідомила, що станом на 01 червня поточного року (згідно статистичних даних) в районі відсутня заборгованість по заробітній платі, а також немає установ, підприємств та організацій де рівень середньомісячної заробітної плати штатного працівника менший від законодавчо встановленого.

  З початку року проведено 4 засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і забезпечення моніторингу рівня заробітної плати найманих працівників, проведено обстеження 8 господарських суб’єктів, що здійснюють торгівельну діяльність на території Турійського району. За наслідками обстежень матеріали по 5 суб’єктах направлено для відповідного реагування до управління Держпраці у Волинській області та до головного управління ДФС у Волинській області.

  Згідно з інформацією головного управління статистики у Волинській області у січні-березні 2019 року середньооблікова кількість штатних працівників становила 2836 особи (що на 227 працівників менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року), відпрацьовано в середньому працівником 436 годин (що всього на 2 годин менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року). Дана інформація свідчить про суттєве зменшення кількості працівників, які працюють в умовах неповного робочого часу.

  Нарахована в середньому заробітна плата штатного працівника у розмірі 6131 гривня, що на 1095 гривень більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року і становить 78,7% до середнього рівня по області (дані наведено по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше). За рівнем заробітної плати серед 16 районів області, наш район займає 11 позицію випередивши Камінь-Каширський, Ратнівський, Старовижівський, Локачинський та Шацький райони. Хоча у відповідному періоді минулого року розмір середньомісячної заробітної плати був найнижчим серед районів області.

  Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

  організаційної роботи апарату райдержадміністрації. 

  Переглядів 168 Останнє редагування Четвер, 18 липня 2019 11:41
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua