24 лютого 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29  
  Головна>Прес-центр>Засідання колегія райдержадміністрації
  Четвер, 20 червня 2019 09:59

  Засідання колегія райдержадміністрації

  Під керівництвом голови райдержадміністрації Ореста Василишина 19 червня 2019 року відбулася колегія райдержадміністрації.

  У роботі колегії взяли участь голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, сільські та селищні голови.

  Про роботу органів влади та керівників бюджетних установ району щодо виконання вимог нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, військового обліку, бронювання та стан виконання рішення колегії райдержадміністрації від 21 червня 2018 року №6/1 доповідав військовий комісар Турійського районного військового комісаріату, підполковник  Антон Нестеренко.

  Про хід підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України інформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Валерій Муравський.

  Про роботу Ружинської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства звітувала голова виконавчого комітету Ружинської сільської ради Галина Дишлюк.

  Антон Нестенеко зазначив, що військово-облікова робота та бронювання військовозобов’язаних і призовників в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях району у січні – червні 2019 року організована і здійснювалася відповідно до керівних документів та розпоряджень голови Турійської районної державної адміністрації від 10 січня 2019 року №9 «Про стан військового обліку на території району у 2018 році та заходи з його покращення на 2019 рік».  Зокрема, 08 лютого 2019 року проведене показове заняття на тему «Документація з військового обліку в сільських (селищних) радах»,  20 березня 2019 на базі Турійської районної ради проведене позапланове заняття на тему «Зміни в нормативно-правових актах з питань військового обліку та бронювання. Організація і здійснення заходів з бронювання» та 19 квітня 2019 року на базі ДП «Турійське ЛГ»  проведене показове заняття на тему «Організація військового обліку і бронювання в установі, підприємстві, організації». На 100% виконаний план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищних або міських рад з обліковими даними військового комісаріату в січні – травні 2019 року.

  Краще організований військовий облік у перевірених Купичівській та Новодвірській сільських радах, в ДП  «Турійське лісове господарство». Відмічається системна робота щодо покращення військового обліку в Клюській сільській раді. Нижче своїх можливостей працювали посадові особи Новосілківської сільської ради та СВК «Дружба».

  Валерій Муравський повідомив проте, що уже зроблено для проведення позачергових виборів народних депутатів і озвучив перелік завдань, які необхідно ще здійснити. Зокрема, акцентовано увагу сільських та селищних голів на максимальному забезпеченні доступності виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  Галина Дишлюк проінформувала присутніх на колегії про свою роботу та роботу очолюваного виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади та організації контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня та розпоряджень голови райдержадміністрації у виконавчому комітеті Ружинської сільської ради.

   Вона озвучила основні завдання соціально-економічного розвитку території, над якими працювала і працює Ружинська сільська рада: надходження податків до місцевого бюджету, проведення поточних ремонтів доріг, вулиць, відповідно до наявних коштів, ремонт централізованого водопостачання в селі Ружин, наведення благоустрою тощо.

  Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.                                          

  Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

  організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Переглядів 225

  Галерея зображень

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua