Версія для друку
Вівторок, 04 червня 2019 15:37

Як готуються бюджетні установи району до роботи в осінньо-зимовий період

4 червня 2019 року про хід підготовки бюджетних установ району та житлово-комунального господарства  до роботи в осінньо-зимовий період доповідали, на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ, підприємств та організацій району, Сергій Каліщук, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації,  Петро Мельничук, головний лікар  КНП «Турійська  центральна районна лікарня», Інна Мірчук, начальник відділу культури райдержадміністрації, Надія Біланчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Жанна Бучко, директор КНП «Центр ПМСД», Віктор Мазурак, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району.

Сергій Каліщук ознайомив присутніх з заходами з підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років,  які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28.05.2019 року № 103.

Петро Мельничук повідомив, що у 2019 році планується капітальний ремонт шатрової покрівлі центральної районної лікарні та утеплення фасаду головного корпусу. На даний час замінено 2 вікна на металопластикові та 3 перехідних дверей на суму 32 тис. грн., також встановлено 218 тепловідбивних екранів на суму 9 тис.гривень.

Інна Мірчук зазначила, що до початку опалювального сезону планується відремонтувати теплотрасу та відновити опалення Кульчинського сільського клубу. Потребують капітального ремонту заклади культури с.Бобли,  с.Туличів, с.Соловичі, с.Новосілки, с.Озеряни, с.Мокрець, с.Кульчин, клубні заклади та бібліотеки-філії с. Мокрець, с. Купичів та с. Озеряни. Для районного будинку культури необхідно замінити на енергозберігаючі вхідні двері та вікна у фойє.

 Надія Біланчук довела до відома присутніх, що у закладах загальної середньої освіти району функціонує 14 твердопаливних котелень,  в 4 школах є пічне опалення (Маковичі, Ставки, Озеряни, Свинарин). Планується       провести заміну котлів в закладах загальної середньої освіти сіл Дуліби Туропин, в їдальні школи с. Новий Двір та в КОЗ «Купичівський ліцей», ремонт системи опалення в школах с. Дуліби, Купичів, Новий Двір, повірку манометрів і термометрів, очистку димоходів, переатестацію та навчання операторів котелень і відповідальних за теплове господарство,  завершити роботи по утепленню  фасадів приміщень шкіл с. Купичів та  с. Бобли, провести заміну віконних блоків та дверей на енергозберігаючі в закладах загальної середньої освіти, в яких ще не проведено їх заміну в повному обсязі,  перекриття та утеплення ЗОШ І-ІІ ступенів с. Обенижі, забезпечити заклади загальної середньої освіти  твердим паливом на 2019-2020 опалювальний сезон. На цей час завершено роботи по  ремонту приміщення котельні КОЗ «Купичівський ліцей».

Жанна Бучко проінформувада, що структура комунального некомерційного підприємства складається з 32 підрозділів, - 5 амбулаторій ЗПСМ, 19 ФАПів та 8 МПТБ. З них на балансі підприємства знаходиться 25 будівель та 7 приміщень орендованих.  Теплове господарство підприємства утворене з центрального опалення (Турійська АЗПСМ), котельні на тверде паливо (Купичівська АЗПСМ), 8 об’єктів  водяного опалення з твердопаливними котлами (АЗПСМ Луків, Овлочин; ФАПи – Боблівський, Туропинський, Мокрецький, Новодвірський; МПТБ — Туличівський, Гаруський) та 15 ФАПів та МПТБ - пічного опалення. Ружинський ФАП та Гаруський МПТБ переведено з газового конвекторного опалення на тверде паливо. Потреба твердого палива на опалювальний сезон 2019-2020 рр. становить 80 т  торфобрикету та 168 м3 дров, але, з врахуванням залишку, до початку опалювального періоду заплановано ще заготовити 63 т брикетів торфових та 96 м3 дров.

Віктор Мазурак у своїй доповіді зазначив, що  з метою належної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років  буде проведено перевірку технічного стану пожежної сигналізації та первинних засобів пожежогасіння в адмінприміщенні територіального центру та  відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в смт. Луків, протягом липня - серпня буде організовано  прочистку димоходів та пусконалагоджувальну роботу, забезпечення належного стану ізоляції трубопроводів, частково заготовлено паливо (дрова, щепа) для адмінприміщення та відділення стаціонарного догляду. Проводиться обстеження умов проживання одиноких громадян, які обслуговуються підрозділами територіального центру, з метою своєчасної підготовки їх житла до осінньо-зимового періоду та визначення потреби у забезпеченні їх паливом.

Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Переглядів 570 Останнє редагування Четвер, 06 червня 2019 10:14

Галерея зображень