24 25 26 27 28 29 30
    Головна>Прес-центр>І знову перемога Турійських держслужбовців
    Понеділок, 03 червня 2019 14:27

І знову перемога Турійських держслужбовців

Державні службовці Турійщини вибороли перемогу та зайняли призові місця у змаганнях серед команд ХІІ обласної спартакіади «Здоров’я» між державними службовцями Волині, які пройшли у Володимир-Волинському спорткомплексі 30 травня 2019 року на базі Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» .

Щороку спартакіада проводилась з метою залучення державних службовців, які працюють в органах державної влади області до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя, визначення найсильніших учасників змагань для участі у Всеукраїнській спартакіаді державних службовців.

Учасники заходу демонстрували свою силу, витримку та розум у п’яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

В особистому заліку місця розподілились таким чином - у змаганнях з настільного тенісу в категорії «жінки» І місце посіла Тетяна Яцюра, головний спеціаліст відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Турійської райдержадміністрації.

У категорії «чоловіки» ІІІ місце зайняв Юрій Нікончук, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства інфраструктури та цивільного захисту управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

В загальнокомандному заліку команда району посіла І місце з настільного тенісу.

Наталія Посполітак, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер апарату райдержадміністрації, у змаганнях з шашок в категорії «жінки» здобула ІІ місце.

Виборовши перемогу Тетяна Яцюра увійшла до складу збірної команди держслужбовців Волині, яка буде представляти область на Всеукраїнській спартакіаді.

Підвівши підсумки змагань, організатори подякували чемпіонам, призерам та усім присутнім за активну участь. Переможців спартикіади  нагородили кубками, медалями, дипломами відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації та обласної організації ФСТ «Спартак».