Версія для друку
Вівторок, 07 травня 2019 16:05

Представники влади району відвідали ветеранів Другої світової війни

Представники влади району відвідали ветеранів Другої світової війни

 

Пам’ять – це один з найбільших скарбів, якими володіє людство. Пам’ятаючи про минуле, суспільство будує майбутнє.

Традиційно напередодні відзначення у районі Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної державної адміністрації Василишин Орест Васильович спільно з головою районної ради Черен Ольгою Миколаївною відвідали ветеранів Другої світової війни, які проживають на території району.

Завітавши в домівки ветеранів представники влади привітали персонально кожного та подарували ветеранам  подарунки і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних. Сивочолі фронтовики радо зустрічали керівництво району та щиро дякували за увагу, турботу і з гордістю ділились спогадами про ті важкі фронтові роки, і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

На превеликий жаль, лави воїнів Другої світової війни з кожним роком рідіють і на сьогоднішній день в Турійському районі залишилося три ветерани.

Ми маємо пам’ятати про подвиг тих ветеранів, кого вже немає серед нас і цінувати досвід живих, що передають естафету мужності молодим воїнам, які сьогодні змушені взяти до рук зброю, захищаючи цілісність України. 

Багато років вже минуло, але й сьогодні кожен з цих захисників залишається невичерпним джерелом патріотизму.

 

Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

організаційної роботи апарату райдержадміністрації 

Переглядів 398