Версія для друку
П'ятниця, 05 квітня 2019 15:08

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

4 квітня 2019 року в селі Обенижі Турійського району працівниками 17 ДПРЧ була виявлена місцева мешканка яка палила на відкритій території сміття. Через не обережне поводження з вогнем відбулося загорання сухої трави.

Працівниками служби порятунку були зібрали необхідні матеріали, які в подальшому будуть скеровані до Державної екологічної інспекції у Волинській області для складання адміністративного протоколу за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 77-1 КУпАП (Самовільне випалювання рослинності або її залишків).

Пам’ятайте, що несанкціоноване випалювання сухої рослинності – злочин, за який законодавством України передбачена відповідальність! Згідно зі ст. 77 та 77(1) Кодексу України про адміністративні правопорушення за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізниць, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим небезпечним способом передбачено стягнення штрафів.

Обирайте безпечні способи господарювання на присадибних ділянках, пам’ятайте, що випалювання сухої рослинності завжди пов’язане з ризиками перекидання вогню на розташовані поруч будівлі, лінії електропередач, торфополя та лісові насадження, а продукти горіння небезпечні для людського здоров’я та довкілля.

Турійський РС УДСНС України у Волинській області

Переглядів 322