Версія для друку
Понеділок, 03 грудня 2018 16:09

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Шановні волиняни! 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який вкотре нагадує нам про обов’язок будувати країну з рівними можливостями.

З часу проголошення незалежності України ми активно працюємо для забезпечення гідного життя для всіх і кожного. Тому сьогодні люди з особливими потребами доводять, що можуть жити повноцінним, насиченим життям, займатися спортом, творчістю, працювати і навіть ставити світові рекорди. Все це – завдяки силі духу і цілеспрямованості, а також щоденній боротьбі зі скептиками, упередженнями та самим собою.

Нині українське суспільство дедалі більше переймається проблемами людей з інвалідністю. Зокрема, цьогоріч вперше на Волині відкрили аж 14 інклюзивно-ресурсних центрів. До кінця року очікуємо ще п’ять. Це ще один маленький крок на шляху до руйнування бар’єрів, які заважають особливим дітям відчувати себе вільно і комфортно, брати активну участь в усіх сферах громадського життя, всебічно включатися в розвиток суспільства.

Та наше головне завдання – сформувати у свідомості толерантне ставлення до наших громадян, які мають особливість, пов’язану з інвалідністю.

Питання захисту людей із особливими потребами, забезпечення їх прав – надзвичайно актуальні у світлі подій, що відбуваються на Сході України. Особливої уваги потребують наші захисники – Герої, які втратили здоров’я, захищаючи кордони країни, віднайшли в собі сили та продовжують жити, творити та працювати на благо України. Адже, життя із інвалідністю – це не вирок!

Переконаний, що вже незабаром Україна дійсно стане країною рівних можливостей для всіх.

В цей день звертаюся до всіх жителів Волині з проханням поділитися своєю увагою і турботою з тими, кому особливо потрібна ваша допомога. І хай наша щира участь і підтримка допоможуть цим мужнім і мудрим людям відчути себе щасливими і впевненими в собі!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Переглядів 423