20 травня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Головна>Прес-центр>У 2018 році за рахунок державних коштів придбають житло для 17 дітей-сиріт Волині
  Вівторок, 27 листопада 2018 16:15

  У 2018 році за рахунок державних коштів придбають житло для 17 дітей-сиріт Волині

  Починаючи з 2017 року з державного бюджету виділяють кошти для забезпечення житлом дітей-сиріт. Зокрема, минулоріч Волинська область отримала більше 3,3 млн грн. Натомість, у 2018 році обсяг державної субвенції становить 6,9 млн грн.

  Зокрема, як повідомляє начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Алла Онищук, частину цих коштів, а саме 1 млн 940 тис. грн наразі виділили для початку робіт із будівництва нового житла для дитячого будинку сімейного типу в м. Рожище. Замовником будівництва є Рожищенська міська рада, яка є власником земельної ділянки та у подальшому буде приймати будинок на баланс. На сьогодні виготовлено проектну документацію, отримано експертний висновок та планується оголошення тендеру.

  Окрім того, днями в головній адмінбудівлі краю під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець проведено засідання комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, де вивчено пропозиції міських рад, райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад щодо придбання об’єктів нерухомості для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

  Так, розподілили решту субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт. Отож, цьогоріч очікується придбання 12 квартир для 17 осіб з числа дітей-сиріт.

  До слова, у 2017 році за кошти субвенції придбано 1 будинок та 7 квартир для 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

  Поруч із тим, з 2012 року на Волині діє обласна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.  Її реалізують на умовах співфінансування видатків з обласного, міських, районних, сільських, селищних бюджетів.

  Усього за час дії Програми у 2012-2016 роках освоєно кошти у сумі 16 млн 156 тис. грн, з них – 7 млн 357 тис. грн – кошти обласного бюджету. Як результат, придбано соціальне житло для 150 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Разом із тим, проведено ремонтні роботи у житлі, яке належить на праві власності 182 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

  Слід також додати, що за ініціативи облдержадміністрації, рішенням обласної ради від 2 лютого 2017 року № 10/29 затверджено обласну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки.

  Відтак, у 2017 році для цих цілей освоєно більше 7 млн грн, з них – 3,8 млн грн – кошти  обласного бюджету. За ці кошти придбано 19 соціальних квартир та будинків . Всього минулого року забезпечено соціальним житлом 36 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Проведено ремонтні роботи у житлі, яке належить на праві власності, 21 дитині та особі цієї категорії.

  Варто зазначити, що житло, яке купують за кошти програми – соціальне. Воно перебуває на балансі сільських, селищних та міських рад і надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа виключно в користування, на підставі договору найму.

  На 2018 рік розпорядженням голови облдержадміністрації для виконання заходів Програми розподілено між місцевими бюджетами кошти у сумі 2 млн 790 тис. грн, відповідно до асигнувань, затверджених у місцевих бюджетах. Наразі придбано житло для 8 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, заплановано до кінця року придбання житла ще для 4 осіб. Окрім того, проводяться ремонтні роботи у житлових приміщеннях, які належать на праві власності, 18 дітям та особам з цієї категорії.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 134
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua