Версія для друку
П'ятниця, 12 жовтня 2018 11:01

ІX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

 ІX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 15 листопада 2018 року у Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні».

Тематика заходу буде присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Захід буде проведено за участі представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-снільноти Польщі та України.

Цьогорічний форум традиційно відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація Роботодавців Lewiatan. Співорганізатори - Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі.

Серед гостей форуму очікуються підприємці з України та Польщі, які зацікавлені у бізнес-співпраці між двома державами, мають ідеї щодо реалізації спільних проектів та потребують фінансової підтримки для запуску власних стартапів.

Тому, якщо Ви зацікавлені в пошуку бізнес-партнерів або інвесторів для свого проекту/стартапу, маєте намір вийти на ринки Європи, але не знаєте з чого почати, даний захід саме для Вас!

Контактна особа в Польщі – Інга Лівандовська, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +48 577 077 287.

Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +380(44)2380944.

Детальніше за посиланням: http://ukrbizpol.org/novini/ix-mizhnarodniy-forum-dni-polskogo-biznesu-v-ukrayini/#more-2953 

Реєстрація: http://eucon.ua/forum9pbd/.

Переглядів 347