Версія для друку
Середа, 03 жовтня 2018 17:01

На щотижневій оперативній нараді в райдержадміністрації

На щотижневій оперативній нараді в райдержадміністрації

 

Про стан призначення та виплати державних соціальних допомог 2  жовтня 2018 року, проінформувала на щовівторковій нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ, підприємств та організацій району, Костюк Тетяна Іванівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

У своєму виступі Тетяна Костюк зазначила, що станом на 1 жовтня поточного року на обліку перебуває 3250 одержувачів державних соціальних допомог, яким нараховано та виплачено за 9 місяців 2018 року 44 958,4 тис.гривень. Також на обліку перебуває 3 прийомні сім’ї, які взяли на виховання 4 дітей позбавлених батьківського піклування. Виплата допомоги даним сім’ям проводиться до 20 числа щомісяця при надходженні коштів. За 9 місяців поточного року призначено і виплачено даної допомоги на загальну суму 20,9 тис.гривень. 33 одержувачам компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. За звітний період даній категорії одержувачів виплачено  66,2 тис.грн., заборгованість відсутня.

Окрім того, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Бащук ознайомила учасників наради з результатами перевірки стану виконавської дисципліни у Волинській облдержадміністрації та окремих райдержадміністраціях області в контексті виявлених недоліків, які стосуються Турійського району. Також, обговорили шляхи усунення недоліків виявлених під час перевірки.

Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Переглядів 455