Версія для друку
Вівторок, 02 жовтня 2018 16:30

Вітання від представників влади району у Міжнародний день людей похилого віку

Вітання від представників влади району у Міжнародний день людей похилого віку

01 жовтня 2018 року у Міжнародний день людей похилого віку голова райдержадміністрації Орест Василишин, голова районної ради Ольга Черен завітали до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування селища Луків, щоб привітати  його жителів зі святом людей поважного віку.

Керівники району зазначили, що саме люди похилого віку заслуговують на повагу і шану, адже у свій час зробили багато для нашої країни, серед них ветерани війни та ветерани праці, всіх їх об’єднує висока духовність, непохитна віра в силу добра та життєва мудрість.

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя, у своєму вітанні зауважив Орест Василишин.

З вітальними словами до присутніх звернувся Луківський селищний голова Анатолій Климук, який побажав міцного здоров’я, мирного неба, усіх життєвих гараздів та впевненості у завтрашньому дні та подарував солодкі подарунки.

В ході заходу святковий настрій присутнім дарували народний аматорський фольклорний колектив «Калинонька» та вокално-хореографіний гурт «Намисто» Луківського міського клубу.

Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Переглядів 503