25 квітня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          
  Головна>Прес-центр>Волинська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю у забезпеченні безпеки дорожнього руху з БО БФ «Демократичний розвиток»
  Понеділок, 30 липня 2018 16:26

  Волинська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю у забезпеченні безпеки дорожнього руху з БО БФ «Демократичний розвиток»

  Задля забезпечення безпеки дорожнього руху України БО «Благодійний фонд «Демократичний розвиток» проводить інформаційно-освітню роботу з населенням. Організація співпрацює вже з багатьма областями, а сьогодні, 30 липня 2018 року домовилися про співпрацю і з Волинською обласною державною адміністрацією.

  Благодійний фонд під час підписання Меморандуму представляв Володимир Семенцов. За його словами, першим масштабним проектом організації стала Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей:

  - Розпочали ми цю програму три роки тому. І на сьогоднішній день це найбільша недержавна програма по безпеці дітей. Ми співпрацюємо з патрульною поліцією та Міністерством охорони здоров`я України. За цей час ми випустили 200 тисяч книг, створили п`ять інформаційних роликів та регулярно проводимо навчання в школах та цифрові вебінари.

  Олександр Савченко відзначив, що інформаційно-освітня робота з безпеки дорожнього руху має значну соціальну та економічну функцію, і на сьогодні в цій галузі є певні проблеми: це і недосконала система інформаційно-освітньої роботи з населенням, і необхідність розвивати обізнаність мешканців України щодо правил дорожнього руху, статистики ДТП та міжнародних норм БДР та ряд інших.

  Зокрема, в підписаному Меморандумі йдеться про те, що головними цілями співпраці є:

  - розробка заходів щодо зниження кількості ДТП за участю дітей та молоді внаслідок більш свідомого ставлення дорослих до проблем БДР та правильного навчання дітей та молоді основам БДР;

  - зменшення смертності та зниження тяжкості ушкоджень при ДТП за рахунок збільшення кількості людей, що можуть своєчасно та правильно надати першу домедичну допомогу;

  - скорочення дорожньо-транспортного травматизму дітей внаслідок збільшення використання дитячих утримуючих пристроїв та світлоповертаючих елементів;

  - зменшення впливу факторів ризику на дорозі на рівень смертності та травматизму;

  - мінімізація витрат суспільства та держави на відновлення втрат від ДТП;

  - створення сприятливих умов для мотивації розвитку вітчизняних соціальних програм, спрямованих на протидію дорожньо-транспортному травматизму;

  - шляхом об’єднання зусиль громадського сектору, бізнесу та держави, з урахуванням міжнародного досвіду та світовими правилами БДР, запровадити інформаційно-навчальні заходи з БДР на загальнообласному рівні.

  Таким чином, в рамках співпраці з БО БФ «Демократичний розвиток» обласна державна адміністрація спрятиме організації інформаційних заходів щодо безпеки дорожнього руху в рамках проектів Національної програми «Traffic Challenge», братиме активну участь у реалізації соціальних проектів, пов’язаних з удосконаленням системи БДР та проводитиме інформаційну кампанію для населення та підпорядкованих державних установ в галузі освіти, медицини та правопорядку щодо проектів Національної програми «Traffic Challenge».

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 181
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua