17 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      
  Головна>Прес-центр>ПРОВЕДЕНО КООРДИНАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ «Я МАЮ ПРАВО!» ЗА УЧАСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ЮСТИЦІЇ
  Вівторок, 08 травня 2018 12:38

  ПРОВЕДЕНО КООРДИНАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ «Я МАЮ ПРАВО!» ЗА УЧАСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ЮСТИЦІЇ

  Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було проведено Координаційну зустріч «Я МАЮ ПРАВО!» за участі представників Головних територіальних управлінь юстиції (ГТУЮ) - регіональних координаторів проекту.

  Сергій Петухов, Заступник Міністра з питань європейської інтеграції, відкриваючи зустріч, зазначив, що захід проводиться з метою напрацювання ефективної моделі взаємодії Мін’юсту і територіальних управлінь юстиції щодо реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

  Роман Романов, Директор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження», в свою чергу, відзначив цінність правопросвітництва в розрізі розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні.

  Учасники зустрічі обговорили основні напрями реалізації проекту, наявні та потенційні проблеми, а також, поділитися історіями успіху реалізації заходів в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

  «Важливим є виховання у суспільства нульової толерантності до використання неправових методів вирішення своїх проблем», - зазначив Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

  Владислав Власюк, Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності окреслив стратегічну мету, динаміку реалізації проекту, а також важливість оцінки впливу проведених в рамках проекту заходів. Про можливості взаємодії з провайдерами правової допомоги в рамках реалізації проекту учасникам заходу розповідали Оксана Косенко, спеціаліст ПРООН з розвитку спроможності організацій громадянського суспільства, а також Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку.

  Юлія Сергеєва, координатор проекту, радник Міністра юстиції, окреслила важливі складові ефективної комунікації в рамках реалізації проекту.

   Державні експерти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності обговорили із учасниками підтриманий Урядом План заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також провели практичні заняття щодо напрямів реалізації проекту. На завершення зустрічі, представники регіональних управлінь юстиції розробили та презентували власні концепції правопросвітницьких заходів в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

  Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/koordinatsiyna-zustrich-ya-mayu-pravo-za-uchasti-teritorialnih-upravlin-yustitsii-4--5-travnya-2018-roku

  Прес-служба ГТУЮ у Волинській області

   

  СВІТЛАНА ГЛУЩЕНКО: БІЛЬШЕ 200 ТИСЯЧ ОСІБ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ДІЮ ЗАКОНУ #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ

  Наразі на виконанні Державної виконавчої служби перебуває 207 тисяч проваджень про примусове стягнення аліментів з осіб, які понад 6 місяців не сплачують аліменти. З них 86 тисяч проваджень – стосовно батьків, які більше року ігнорують обов’язок сплати аліментів. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко.

  «Фактично це ті особи, які на сьогодні вже отримали належну законодавчу реакцію в межах новацій законодавства, але продовжують накопичувати вже й так немалі борги перед власними дітьми», - пояснила заступник Міністра.

   Вона нагадала, що Міністерство юстиції проводить активну роботу для боротьби з неплатниками аліментів.

  «Тільки за останній час ми виконали величезну роботу, спрямовану на захист прав дітей на гідне утримання, вдосконалюючи порядок примусового стягнення аліментів з недобросовісних батьків. Зокрема, на законодавчому рівні прийнято розроблений Мін’юстом законопроект #ЧужихДітейНеБуває, який вступив у силу 6 лютого цього року. Він накладає на недобросовісних батьків низку обмежень, зокрема, обмеження у праві виїзду за кордон, користування автомобілем та зброєю. Крім того, законом впроваджується новий засіб впливу на боржників - виконання останніми суспільно-корисних робіт», - наголосила Світлана Глущенко.

  Водночас вона зазначила, що робота Міністерства у напрямку посилення відповідальності батьків за несплату аліментів на законодавчому рівні продовжується і вже найближчим часом очікуються нові зміни в цій сфері. Зокрема, Міністерством юстиції за участі народних депутатів Ірини Луценко та Андрія Іванчука підготовлений другий пакет законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває, які запровадять ще жорсткіші засоби стимулювання батьків до сплати аліментів.--

  Прес-служба ГТУЮ у Волинській області

  Переглядів 167
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua