14 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Головна>Прес-центр>Підсумки роботи центру надання адміністративних послуг за 2017 рік
  Середа, 07 лютого 2018 15:52

  Підсумки роботи центру надання адміністративних послуг за 2017 рік

  На апаратній нараді, 6 лютого 2018 року, з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ, підприємств та організацій району, яка відбулась під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Леоніда Марчанчина, адміністратор центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Люба Дячук проінформувала про роботу центру надання адміністративних послуг за 2017 рік.

  Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами.

       Прийом суб’єктів звернень у ЦНАПі становить п’ять днів на тиждень та вісім годин на день.

  Перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі, визначається головою районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, які передбачені Кабінетом Міністрів України. Розпорядженням голови районної державної адміністрації В затверджений перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, в кількості 69 послуг.

  Перелік адміністративних послуг, які надаються Центром, затверджені розпорядженням голови Турійської районної державної адміністрації від 30.06.2016 року №197 та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, які передбачені Кабінетом Міністрів України. Згідно затвердженого переліку через  ЦНАП надається  69 послуг, - зазначила Люба Михайлівна.

  Протягом 2017 року безпосередньо адміністраторами центру було надано 4320 адміністративних послуг. Державними реєстраторами зареєстровано та опрацьовано 3311 заяв про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень,  410 – юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, в тому числі 16 справ від громадських формувань, які передано на реєстрацію в Головне територіальне управління юстиції  у Волинській області.

  Адміністративного  збору за 2017 рік до районного бюджету надійшло 304,1 тис. гривень.

  80 відсотків послуг займають послуги по реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Також заявники звертаються для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, оформлення паспорта громадянина України у зв’язку із досягненням 25- та 45- річного віку, послуг з містобудування і архітектури та послуг соціального захисту населення щодо видачі посвідчень.

  Окрім того, здійснюється реєстрація реєстраційних справ, які надходять від інших суб’єктів надання адміністративних послуг (приватних нотаріусів та реєстраторів інших районів). За звітний рік до Центру надання адміністративних послуг надійшло 2038 таких справ.   

  Працівниками ЦНАПу постійно контролюються терміни розгляду справ та надання результатів розгляду. Всі послуги протягом звітного року надані вчасно, без порушень, це пояснюється насамперед тим, що суб’єкти надання адмінпослуг мають більше часу на опрацювання пакету документів, оскільки не здійснюють прийом громадян по даних питаннях.

         Люба Дячук наголосила, про те що постійно проводиться аналіз ефективності роботи Центру, а також працівники обмінюються досвідом роботи з колегами інших районів області і використовують у своїй практиці їхні напрацювання.

  Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

  організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Переглядів 231
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua