14 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Головна>Прес-центр>Рятівники району підбили підсумки роботи за 2017 рік
  П'ятниця, 12 січня 2018 16:27

  Рятівники району підбили підсумки роботи за 2017 рік

  11 січня 2017 року, в залі засідань пожежної частини, відбулося підведення підсумків роботи Турійського районного сектору УДСНС України  у Волинській області за 2017 рік.

  Підсумкова нарада відбулась за участі голови райдержадміністрації Ореста Василишина, заступника начальника управління ДСНС України у Волинській області, полковника служби цивільного захисту Костянтина Романчука, начальника Турійського районного сектору ДСНС України  у Волинській області Валентина Данилюка.

  Начальник 17 ДПРЧ, майор служби цивільного захисту Олександр Шумський  доповів про підсумки роботи  районного УДСНС України у Волинській області за 2017 рік.

  За 2017 рік підрозділи Турійського гарнізону виїжджали по тривозі 206 разів:   29 – пожеж, 9– хибні виклики, 21 – аварії, катастрофи, стихійні лиха, 12 – надання допомоги іншим службам,  128– пожежно-тактичні заняття, 7 – пожежно-тактичні навчання.

  У звітному періоді в результаті пожеж та їх наслідків загинула 1 людина та знищено і пошкоджено 24 будівлі, споруди та  дві одиниці автотранспорту.

  На території Турійського району експлуатується 25 пожежних гідрантів. Основна їх кількість розташована на територіях об'єктів – 10 та 15 на водопровідних мережах. У 2017 році на облік взято 6 нових об’єктових пожежних гідрантів. Нараховується також 67 пожежних водойми та 45 водонапірних веж. Всі пожежні водойми є справними.

  Станом на 31 грудня 2017 року вуличні пожежні гідранти на 100% оснащені вказівниками. Постійно коригуються планшети та довідники протипожежного водопостачання.

  На протязі року з особовим складом проводились повторні, позапланові та цільові  інструктажі по дотриманню безпеки праці на службі та в побуті. У 2017 році нещасних випадків за участю особового складу підрозділу незареєстровано. 

  Пожежно-технічне озброєння постійно знаходилось в справному стані. 

  З грудня 2017 року в підрозділі створено газодимозахисну службу. На даний момент в частині знаходиться 8 апаратів на стисненому повітрі типу MSA «AirXpress» та 10 панорамних масок. Під час гасіння пожеж двічі залучалась ланка газодимозахисників.

  Важливу роль у гасінні пожеж здійснювали підрозділи місцевої та відомчої пожежної охорони. У минулому році вони здійснили 44 виїзди на пожежі (42 – МПО; 2 – ПСО).

  Штатна чисельність сектору становить 3 одиниці (3 одиниці – особи середнього та старшого начскладу), ДПРЧ-17 - 25 одиниці  (в тому  числі 6 одиниць – особи середнього та старшого начскладу, 19 – особи рядового та молодшого начальницького складу).

  Протягом 2017 року зі служби та підрозділів цивільного захисту звільнено 3 працівника у зв’язку з виходом на пенсію, прийнято на службу 7 працівників: 5 на посади пожежних-рятувальників, 1 на посаду диспетчера та провідного інспектора.

      Інспекторським складом сектору здійснено 117 планових перевірок об’єктів, що належать органам влади (органам місцевого самоврядування) 54 позапланових перевірок відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» та наказу ДСНС України від 22.09.2017 року № 509 «Про проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки» виявлено та запропоновано в приписах державного пожежного нагляду 768 заходів вимог пожежної безпеки, з них виконано 643. 

  У 2017 році проведення планових та позапланових перевірок об’єктів, що належать органам влади, до адміністративної відповідальності було притягнено 94 особи за порушення правил пожежної безпеки (з них 86 посадових осіб  згідно статті 175 КУпАП, 8 посадових осіб  згідно статті 188-8 КУпАП) винесено постанов про накладення адміністративного стягнення на суму 4760 гривень.

  У Турійському районі  протягом року групами піротехнічних робіт було знешкоджено 38 артилерійських снарядів, 25 гранат та 142 мінометні міни часів другої світової війни.

  До початку купального сезону було здійснено цільові перевірки місць масового відпочинку людей на воді Турійського району. Під час перевірок зверталась увага на наявність та укомплектованість рятувальних постів матросами-рятувальниками та рятувальним обладнанням, проведення роз’яснювальної роботи серед відпочиваючих, наявність стендів з наочною документацією щодо попередження нещасних випадків на воді.

          У  засобах масової інформації публікувалися звернення до жителів району щодо дотримання правил поведінки на льоду під час риболовлі, переходу водойм, проведення ігор та попередження інших нещасних випадків, знаходження вибухо-небезпечних об’єктів.

  Турійський РС УДСНС України у Волинській області постійно співпрацює з органами  влади, органами місцевого самоврядування, в питаннях щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та поліпшення стану техногенної безпеки. На виконання комплексної місцевої програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Турійському районі було проведено фінансування підрозділів місцевої пожежної охорони на суму 1509,9 тис.гривень.

  Голова районної державної адміністрації Орест Василишин проінформував про співпрацю між районною державною адміністрацією та Турійським РС УДСНС і подякував усьому особовому складу за належне  виконання своїх обов’язків.

  Відділ інформаційно-внутрішньої політики та

  організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Переглядів 219
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua