19 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Головна>Прес-центр>ДРАЦС запрошує до проведення обрядів
  Середа, 03 січня 2018 07:35

  ДРАЦС запрошує до проведення обрядів

  Існує жартівний народний вислів, «що життя людини починається, проходить і закінчується у відділах державної реєстрації актів цивільного стану», це доказ того, що дуже важливим є не тільки юридична фіксація події, а й комунікативний супровід такої фіксації. Це значить, що одним із пріоритетних завдань органів ДРАЦС є не лише надання державних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану та виконання інших юридично значущих дій, а й проведення заходів, спрямованих на зміцнення сімейних цінностей та підвищення престижу сім’ї. 

  Відділом проводиться  урочиста  державна реєстрація  новонароджених, на які запрошуються рідні, друзі та колеги батьків. Метою проведення такого заходу є підняття авторитету сімей з дітьми, підтвердження значимості для держави і суспільства народження нового маленького громадянина, зміцнення авторитету материнства і батьківства. Вартість токої послуги становить 100 гривень.

  Процедура подачі документів на державну реєстрацію шлюбу, за значимістю мало чим поступається самій державній реєстрації. «Заручини» - це коли молоді дають обіцянку один одному одружитися, цей обряд проходить за бажанням молодят в день подачі заяви про державну реєстрацію шлюбу. Працівники відділів ДРАЦС намагаються зробити такий момент незабутнім. В урочистій обстановці наречений, отримавши благословення від батьків, робить нареченій пропозицію і дарує їй обручку. Наречена в знак згоди зв’язати своє життя з коханим приймає цей подарунок і  в кульмінаційний момент свята молоді оголошують про дату державної реєстрації шлюбу. Вартість такої послуги - 200 грн,  за межами відділу – 300 гривень.

  Ще одним важливим дійством є проведення урочистостей при державній реєстрації шлюбу. З метою популяризації законних подружніх стосунків, збереження традицій в ході проведення церемоній, співробітниками відділів ДРАЦС, враховується віросповідання молодих, їхні сімейні звичаї та обряди.  Працівники відділу  ДРАЦС  організовують  і проводить індивідуальні обряди одруження як традиційний, який вартий 350 грн так і скорочений  - 200 гривень. Для більш незабутніх вражень за бажанням наречених працівники відділу пропонують виїзну церемонію одруження за межами відділу,  вартість якої складає 900 гривень.

  Протягом багатьох років вшанування ювілярів подружнього життя – важлива частина плану заходів сімейної спрямованості кожного територіального відділу ДРАЦС. Така робота проводиться в різних форматах, але найуспішнішою, затребуваною формою є індивідуальний підхід до кожної сім’ї, адже найважливіше для ювілярів, які є людьми похилого віку – це увага до кожної людини, широкий інтерес до кожної долі, людське тепло і повага – те, що наші ювіляри отримують в ході зустрічей з співробітниками відділів ДРАЦС в процесі підготовки і проведення заходів. І така практика індивідуального підходу діє у всіх відділах ДРАЦС нашої області.  Вартість послуги – 300 грн,  за межами відділу - 400 гривень.

  Кожен обряд має і свою урочистість, і свій сценарій, а тому двері органу ДРАЦС завжди відкриті для здійснення цих зворушливих і водночас урочистих церемоній, адже для фахівців відповідних установ це відповідальна місія і приємна робота.

  Турійський районний відділ  державної реєстрації

  актів цивільного стану Головного територіального

   управління юстиції у Волинській області                            

   

   

  Переглядів 270
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua