Версія для друку
Четвер, 06 листопада 2014 12:59

Засідання Асоціації органів місцевого самоврядування “Мережа співпраці прикордонних територій”

4 листопада 2014 року відбулося засідання Асоціації органів місцевого самоврядування “Мережа співпраці прикордонних територій”, учасниками якої були  Ковельський, Шацький, Турійський райони та місто Нововолинськ.

         Головною темою для обговорення були заходи щодо розвитку туристичної галузі. Тому районний центр зайнятості, як місце проведення засідання, був вибраний не випадково, адже проблематика розвитку сільського зеленого туризму й агротуризму, як розширення сфери прикладання праці на селі, є серед пріоритетних завдань в діяльності служби зайнятості.

         Голови районних рад та інші відповідальні працівники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади презентували наявну туристичну інфраструктуру та можливості подальшого розвитку галузі в Ковельському і Шацькому районах, а Турійський район представив програму розвитку сільського зеленого туризму на території Соловичівської сільської ради на 2010-2015 роки, яка визнана однією з найкращих серед сільських програм в Україні, та стан її виконання.

         Досить змістовним і цікавим був виступ наукового експерта в галузі туризму, викладача Луцького національного технічного університету Вікторії Левчук.

         Учасники засідання були одностайними в необхідності об’єднання наукового, творчого і ресурсного потенціалу Асоціації для підготовки проектів з тим, щоб бути конкурентноспроможними для участі у програмах міжнародної технічної допомоги, зокрема, “Польща-Білорусь-Україна” та “Білорусь-Україна” і здобувати грантове співфінансування.

         Директор районного центру зайнятості Олександр Швець розповів про роботу служби зайнятості в районі та заявив про готовність до активної співпраці з Асоціацією й партнерство під час підготовки і реалізації проектів з питань, які є дотичними в їх діяльності.

         Голова Асоціації, депутат Шацької районної ради Сергій Пархонюк при обговоренні плану дій на найближчу перспективу запропонував провести наступне засідання в Ковельському районі, а також організувати волейбольний турнір серед команд районів – учасників.

         На засіданні виступила голова Турійської районної ради Ольга Черен, яка поділилась власними ідеями щодо покращання діяльності Асоціації, запропонувала актуальну тематику для підготовки проектів та підбила підсумки зустрічі в Турійську.

        

Переглядів 3923