Версія для друку
Середа, 21 серпня 2019 09:41

Професіографічна екскурсія для учасників АТО

З метою всестороннього інформування учасників АТО про можливості і види працевлаштування та в рамках проекту «Територія майстерності» 19 серпня Турійською районною філією Волинського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учасників АТО  до місцевого підприємця Миколи Новосада.

У 2012 році Микола започаткував підприємницьку діяльність за сприяння ще Турійського районного центру зайнятості за напрямком діяльності - кування, пресування, профілювання. В перелік вмінь, якими володіє майстер входить художня ковка, виготовлення таких виробів з металу як дахи, ворота, меблі, огорожі, мангали, аксесуари до камінів, інше.

В свій час пан Микола закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука у м. Рівне та отримав фах економіста. Багато чим у житті доводилось займатись, але потяг до дідівського родинного ковальського ремесла зробив свою справу.  Нині робота приносить не лише прибуток, але й задоволення. Замовлення поступають зі всіх куточків України. Загартованим війною хлопцям, підприємець порадив задуматись над таким видом працевлаштування як самозайнятість. Адже це – можливість займатись справою, яка подобається.

Спеціалісти районної філії надали безробітним детальну інформацію про самозайнятість та  виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування підприємницької діяльності.

Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості

Переглядів 319

Галерея зображень