20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Середа, 07 лютого 2018 14:40

  День відкритих дверей і шанс відкрити нові пізнання і нові можливості.

  Саме таким був візит учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Бобли до Турійського районного центру зайнятості. Школярі уважно слухали нову і корисну для себе інформацію про можливість навчання у центрах професійно-технічної освіти, можливість започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості, перспективи працевлаштування  на ринку праці регіону та України і,  зокрема, за робітничими професіями.  Адже роботодавець сьогодні хоче бачити на своєму підприємстві кваліфікованого робітника, який може і вміє працювати на сучасному обладнанні.

  Директор Турійського РЦЗ Олександр Швець наголосив на важливості правильного вибору професії, що в подальшому багато в чому впливатиме на весь хід життя людини. Поінформував про найбільші підприємства та фермерські господарства району.

  Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Лучук ознайомила присутніх з Рішенням правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців «Про стан забезпечення промислово-виробничим персоналом реального сектора економіки області та держави», основний зміст якого зводиться до того, щоб усіма засобами (школа, сім’я, держава) домагатися зміни відношення суспільства  до робітничої професії та забезпечити значне зростання кількості випускників загальноосвітніх шкіл, які здобувають професійну освіту в професійно-технічному училищі або коледжі.

  Так як центр зайнятості постійно співпрацює і з Турійським відділом бюро правової допомоги, у  заході взяла участь новий начальник цього відділу Анна Сидько. Вона поінформувала присутніх про послуги, які надає бюро, роздала інформаційні буклети з контактними номерами телефонів для звернення в разі необхідності,  принагідно провела профілактичну бесіду з учнями щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх у разі вчинення злочину та щодо їх прав і обов’язків, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!»

  Школярі мали можливість побувати в ролі клієнтів служби зайнятості: поспілкуватись з особистими консультантами з працевлаштування та фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями, ознайомитись з наявними вакансіями на стендах в інформаційному куточку центру зайнятості, за допомогою інформаційного терміналу та веб-сайтів служби зайнятості, отримали зразки написання резюме та інформацію про електронні сервіси служби зайнятості такі як відео резюме, скайп-співбесіда, скайп-семінар, можливість зареєструватися на прийом до спеціаліста за допомогою електронної черги та ін.

  Такі зустрічі дають можливість розширити уявлення підростаючого покоління про послуги служби зайнятості та зорієнтовують на формування власного бачення перспектив найближчого майбутнього сьогоднішнього випускника.

  Заступник директора-начальник

  відділу надання соціальних послуг                              Наталія Лучук

  Переглядів 165
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua