20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  П'ятниця, 02 лютого 2018 12:46

  Нові кроки співпраці з об’єднаними територіальними громадами.

  Об’єднані територіальні громади широкою ходою входять в наше сьогодення і мають досить таки впевнене право на існування. Це нова одиниця адміністративно-територіального устрою України, яким він має стати після завершення децентралізації. А значить і служба зайнятості не повинна бути осторонь всього нового, що відбувається у новостворених громадах. Для налагодження ефективної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами та наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до людей сільської місцевості, працівниками Турійського районного центру зайнятості, які є відповідальні за роботу у Турійській та Луківській об’єднаних територіальних громадах, були проведені робочі зустрічі з керівниками  громад Олексієм Безсмертним та Анатолієм Климуком. 

       Під час відвідування громад були обговорені питання щодо розвитку та підтримки малого підприємництва в сільській місцевості, надано консультації щодо розроблення місцевої програми зайнятості на рівні ОТГ, обговорені питання сприяння легалізації, зокрема директором Турійського РЦЗ запропоновано головам ОТГ ввести в штатний розпис громад посади інспекторів праці для приведення у відповідність до норм чинного законодавства трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями, які здійснюють діяльність на території ОТГ, а також проведені зустрічі з фахівцями, які працевлаштовані в громади за сприяння Турійського РЦЗ, а це: Мазурак Олена - головний спеціаліст гуманітарного відділу Турійської селищної ради, Тимошук Артем - оператор комп'ютерного набору, Данилюк Тетяна - спеціаліст державної служби. В кожного з них за плечима досвід роботи  в держаних структурах, але сьогодні вони допомагають в упорядкуванні нового адміністративно-територіального устрою, а саме Турійської об’єднаної територіальної громади. Побажаємо їм насамперед терпіння, бо все нове ніколи не дається легко і просто, натхнення, наснаги і творчих досягнень.

  Заступник директора-начальник відділу

  надання соціальних послуг                                                           Наталія Лучук

  Переглядів 198 Останнє редагування П'ятниця, 02 лютого 2018 12:51
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua