20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Середа, 24 січня 2018 16:28

  Перші кроки до дорослого життя.

  Ще ніби далеко вступна кампанія і багато в чому долю майбутніх випускників вирішуватимуть батьки, але допомогти у виборі професії, яка би була затребувана на ринку праці, має повне право фахівець, який достатньо обізнаний і компетентний у даному питанні. Саме таку місію взяли на себе працівники Турійського районного центру зайнятості. З дружніми інформаційними візитами служба зайнятості іде у школи в рамках профінформаційного квесту «Твій вибір».

  В максимально доступній формі гри, вікторини, анкетування та написання пробного резюме для уявного роботодавця, учням пропонують зорієнтуватись у широкому та різноманітному світі професій на ринку праці конкретного регіону та України загалом. 24 січня така зустріч відбулась у ЗОШ І-ІІ ступенів села Тагачин.

  Директор Турійського РЦЗ Олександр Швець та заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Лучук ознайомили учнів із ситуацією на ринку праці, професіями, що користуються найбільшим попитом, підприємствами та господарствами району, у яких є постійний попит на робочу силу та достойні заробітні плати. Поінформували про центри професійно-технічної освіти та навчальні заклади, в яких можна як здобути бажану професію, так і підвищити свою кваліфікацію. Відбувся щирий і, сподіваємось, плідний діалог, адже діти 14-15 річного віку запитували не лише про можливості здобуття професії для себе, але й про можливість здобуття професії чи зміни фаху для своїх батьків. Працівники центру зайнятості розповіли про можливість отримання освіти за сприяння служби зайнятості у будь-якому віці, а також про нові сервіси служби зайнятості та можливості пошуку роботи такі, як відео резюме, скайп-співбесіда, скайп-семінар, можливість зареєструватися на прийом до спеціаліста центру зайнятості за допомогою електронної черги, знайти інформацію про вакансії на сайтах: dcz.gov.ua; trud.gov.ua; rabota.ua; jobs.ua та інших офіційних сайтах та інформаційних джерелах.

  Заступник директора-начальник відділу

  надання соціальних послуг                                                              Наталія Лучук

  Переглядів 192
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua