20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Понеділок, 22 січня 2018 16:19

  Служба зайнятості: нові можливості сьогодення.

  Одним із першочергових завдань служби зайнятості є  комплексне надання соціальних послуг населенню з питань зайнятості, сприяння працевлаштуванню внутрішньо  переміщених осіб,  учасників АТО, звільнених військовослужбовців, людей з особливими потребами.

  Протягом січня-грудня  2017 року   статус безробітного отримали 810 осіб.

  Станом на 01.01.2018 року на обліку перебували 418 безробітних громадян, в т.ч.  19 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з за 2017 рік  працевлаштовані 709 громадян, з них   376 осіб, які мали статус безробітного. 7 осіб працевлаштовані шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування підприємницької діяльності.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 203 особи, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 14 - учасників АТО.

  Професійне навчання проходили 176 безробітних, в т.ч. 100 - громадян соціально-вразливих категорій, 5 – учасників АТО.

  До участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 325 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 156 осіб  соціально-вразливих категорій,  з них 9 - учасників АТО.

  Протягом січня-грудня 2017 року проведено 27 інформаційно-консультаційних  семінари за участю працівників Турійського районного військового комісаріату під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом. 23 листопада відбувся ярмарок вакансій щодо військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі України за участю капітана Луцького прикордонного загону Ірини Вишневської.   

           У приміщенні районного центру зайнятості створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату, та інформаційний куточок.    За період співпраці Турійського РЦЗ із військовим комісаріатом на військову службу за контрактом погодились 55 громадян,  53  з яких станом на 01.01.2018 року проходять військову службу у військових частинах.

  Турійський районний центр зайнятості активно співпрацює з відділом «Турійського бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в плані залучення працівників даного відділу до інформування безробітних громадян та по шукачів роботи про зміни у чинному законодавстві та можливість отримання переліку послуг даного бюро, як безпосередньо у них, так і в приміщенні Турійського РЦЗ.   За період співпраці з 21.09.2016 року по даний час  проведено 33 спільних заходи.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено  3053 жителів району, які отримали 7758 послуг: 5864 – профінформаційних; 1894 - профконсультаційних. 522 послуги було надано учасникам АТО, 698 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району, 229 – учням ПТНЗ.

    Укладено 43 договори на стажування, пройшли стажування 64 безробітних громадян.

  З 21 червня 2017 року в ПТУ №22 смт. Луків діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання.     Станом на 01.01.2018 року в рамках Центру кар’єри проведено 5 робочих зустрічей, І,  ІІ і ІІІ етапи профорієнтаційного квесту  «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху!»  для майбутніх випускників ПТУ, до проведення даного заходу залучено начальника відділу Турійського бюро правової допомоги. Проведено дослідження та профорієнтаційне опитування 73 учнів ПТУ на тему «Знайди свого роботодавця». Під час другого етапу профорієнтаційного квесту учнів ПТУ поінформовано про можливості працевлаштування на підприємствах району та за його межами, вимоги роботодавців до майбутніх фахівців, про послуги служби зайнятості з використанням відеороликів з техніки пошуку роботи, застосування форм презентації себе роботодавцю: резюме,  відео резюме, скап-співбесіда. Під час ІІІ етапу проведено зустрічі з потенційними роботодавцями, економічні екскурсії на ПОУ, ярмарки кар’єри.

  9 листопада проведено День відкритих дверей Турійського РЦЗ для учнів випускних класів Турійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  У звітному періоді роботодавцями було заявлено 816  вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості   укомплектовано 713 вакансій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-грудня поточного року проведено 47 семінарів, 3 засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, 3 бліц-навчання, участь в яких взяли 274 роботодавці. Адже пріоритет роботи служби зайнятості на 2018 рік «Задоволення потреб бізнесу і роботодавця».

  З 02 січня 2018 року до клієнтів служби зайнятості застосовується процедура профілювання - система класифікації безробітних на категорії в залежності від прогнозованого ризику тривалого безробіття, який оцінюється на підставі індивідуальних характеристик безробітної особи, що відображають потенціал працевлаштування та мотивацію до працевлаштування, з подальшим визначенням оптимального, з огляду на підвищення можливостей працевлаштування, пакету програм зайнятості для тих безробітних, допомога яким з боку державної служби зайнятості є економічно ефективною при заданих ресурсних обмеженнях.

  Профілювання впроваджується з метою прискорення процесу працевлаштування осіб, які прагнуть отримати роботу, та виявлення тих осіб, які перебувають в стані ризику довготривалого безробіття.

  Директор, голова комісії з припинення                                           О.Швець

  Переглядів 209 Останнє редагування Понеділок, 22 січня 2018 16:27
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua