20 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Середа, 17 січня 2018 11:54

  Життєвий досвід та мудрість – це великі переваги.

  Для людини зрілого віку дуже складним виявляється перехід від стану максимальної активності, бурхливої діяльності до її поступового зниження, особливо якщо цей перехід настає раптово внаслідок втрати роботи.

  Але саме в кризовий період є всі умови для продовження творчої діяльності і професійного зростання.

  Один із найголовніших способів конструктивного переживання ситуації втрати роботи – активний пошук нової. Важливе значення тут має уміння вдало презентувати себе на співбесідах у процесі працевлаштування. Саме цьому був присвячений семінар «Особливості зайнятості осіб старше 45 років», що днями відбувся у Турійському районному центрі зайнятості.

  Людям, які володіють актуальними для ринку праці професійними навичками, простіше віднайти підходящу роботу в порівнянні із тими, хто має недостатню або застарілу підготовку, тому підвищення кваліфікації та перенавчання є важливим компонентом успішного працевлаштування в зрілому віці.

  Життєві обставини примушують людину старше 45 років не просто міняти роботу, але і освоювати нові сфери діяльності, які потребують нових знань, з метою пристосування до умов праці, які постійно змінюються.

  Проблема застарілості знань особливо актуальна для осіб цього віку. Однією з причин є той факт, що шкільну і професійну освіту вони отримали уже багато років потому. 

  Людям середнього віку необхідно усвідомити, що безперервне навчання наразі є тією «паличкою-виручалочкою», яка не дасть випасти з рядів професіоналів. Набуття нових знань додасть впевненості, а при прийомі на роботу доповнить послужний список.

  Вчитися ніколи не пізно! Зміна професії та перекваліфікація як ефективні шляхи виходу зі стану безробіття – ось що має бути головною метою при бажанні знайти роботу.

  За плечами може бути поважний ВНЗ  і роки досвіду за профілем, але все це вже не має значення.

  Сталого нічого не буває, і професійна сфера не виключення. Сьогодні певна професія має попит на ринку праці, а завтра, в  силу тих чи інших обставин -  ні. Добре, коли людина завчасно про це подумала і поряд з основною спеціальністю має ще декілька.

  Зацікавлені учасники семінару мали нагоду ознайомитись та  ретельно опрацювати Перелік пропозицій за професіями (спеціальностями, напрямами, галузями знань) поданих навчальними закладами для професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних на 2018 рік, Графік формування навчальних груп професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Рівненської області.

  Життєвий досвід та мудрість – це великі переваги. Доведіть своєму майбутньому роботодавцю, що ви його  задовольняєте, що ви не "майже пенсіонер", а активна, сучасна людина, яка хоче і може принести багато користі саме на цій посаді завдяки своєму досвіду і знанням.

  Заступник директора-начальник відділу надання

  соціальних послуг                                                                                                          Н.Лучук

  Переглядів 162
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua