22 квітня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          
  Розвинені та успішні об’єднані територіальні громади це те, що сподіваємось у недалекому майбутньому, більш тісно поєднає нас з Європою. Для чого утворюються ОТГ? Насамперед для якісного задоволення потреб їх мешканців.
  Турійський район традиційно є аграрним, тому питання ведення сільського господарства завжди актуальне. Чимало населення нашого регіону утримує підсобне господарство лише для себе, проте є і такі громадяни які займаються вирощуванням сільськогосподарською продукції з метою реалізації. 
  З 31.12.2018 в Україні оголошено про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. Чималу кількість безробітних громадян, які офіційно перебувають на обліку в службі зайнятості, турбує питання чи дозволяє їм законодавство працювати під час підготовки і проведення виборів. Тож, надаємо наступні роз’яснення з цього питання.
  В рамках виконання Меморандуму  про співпрацю між Державною службою зайнятості   та Міністерством юстиції України 11 березня 2019 року представниками Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталією Лучук та Тетяною Бортнічук
  Середа, 27 березня 2019 08:48

  Вибір професії – моє майбутнє

  Фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості 15 березня 2019 року провели виїзні профорієнтаційні заходи у Комунальному опорному закладі «Купичівський ліцей» та ЗОШ І-ІІІ ступенів села Новий Двір.
  Турійська селищна рада вже не один рік є соціальним партнером служби зайнятості.  Тепер її ініціативу перейняла Турійська об’єднана територіальна громада, як продовжує активно співпрацювати  з Турійською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. 12 березня 2019р.
  Турійська селищна рада вже не один рік є соціальним партнером служби зайнятості.  Тепер її ініціативу перейняла Турійська об’єднана територіальна громада, як продовжує активно співпрацювати  з Турійською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. 12 березня 2019р.
  З 31.12.2018 в Україні оголошено про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. Чималу кількість безробітних громадян, які офіційно перебувають на обліку в службі зайнятості, турбує питання чи дозволяє їм законодавство працювати під час підготовки і проведення виборів. Тож, надаємо наступні роз’яснення з цього питання.
  Середа, 13 березня 2019 09:52

  День 8 березня

  День 8 березня – свято жінок, яке  традиційно асоціюється з приходом весни. Адже саме весна надихає до таких світлих почуттів як радість, щастя, кохання. А всі вони звісно пов’язані з  прекрасною половиною людства.
  Середа, 13 березня 2019 09:51

  В Турійську зустрічали юриста

  Юрист – це лоцман, що вміє плавати між рифами законів. Що є то, дійсно в морі законів плавати без юриста важко.
  П'ятниця, 01 березня 2019 09:37

  Профорієнтація із поглядом у завтра.

  У наші дні, коли економічні негаразди впливають на культурну, освітню та інші сфери життя, багато хто, а особливо молодь, звертає свої погляди  на престижні та високооплачувані професії. Реалії сьогодення показують, що для того, щоб забезпечити собі безбідне щасливе майбутнє, потрібно отримувати освіту за професіями/спеціальностями затребуваними на ринку праці.
  П'ятниця, 01 березня 2019 09:35

  Моя професія - мій вибір

  Сьогоднішній учень – це завтрашній працівник. І саме від поінформованості у світі професій та попиту на ринку праці і буде залежати його вибір життєвої стежки. Донести максимум корисної інформації про навчальні заклади служби зайнятості, навчання під замовлення роботодавця, стажування на підприємстві, попит на робітничі професії на сьогоднішньому ринку праці та інші важливі питання обговорили фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості під час зустрічей з учнями Перевалівської та Дольської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів,
  25 лютого 2019 року фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали Осьмиговичівську ЗОШ І-ІІ ступенів. У навчальному закладі було проведено профорієнтаційний захід.  Фахівець з профорієнтації Олександр Музика розповів учням випускного класу про актуальні на ринку праці професії, навчальні заклади, що працюють у Волинській області, а також презентував центри професійно-технічної освіти служби зайнятості, зокрема Рівненський ЦПТО.  Також він запропонував учасникам заходу відвідати Турійську філію та пройти тестування, з метою визначити професійні якості  підлітків.
  Продовжується співпраця Турійської районної філії з районним військовим комісаріатом.  Адже військова служба – це в наш час: гідне грошове забезпечення, реальний соціальний пакет, збереження робочого місця на період контракту, додаткові стимули кар’єрного зростання.  З 2019 року грошове забезпечення у сухопутних військах – 10000 грн., десантно-штурмових – 11000 грн., силах спецоперацій
  Понеділок, 25 лютого 2019 07:56

  Служба зайнятості - випускникам шкіл.

  Зустріч фахівців Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості зі школярами ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Соловичі, в рамках профінформаційного квесту «Твій вибір», що відбулась  15 лютого  2019 року,  носила інформаційних характер та спонукала майбутніх випускників до обґрунтованого вибору професії.
  Товариство з обмежено відповідальністю «Бобли-Агро», що знаходиться у селі Бобли працює у Турійському районі з 2016 року.  Вирощує переважно зернові культури. За період з свого утворення і до нинішнього  часу
  Понеділок, 25 лютого 2019 07:54

  Вибір професії

  Вибір майбутньої професії для випускників загальноосвітніх шкіл – це складне завдання, впоратися з яким самому важко, але на допомогу  приходять фахівці  служби зайнятості.
  Коли ця чарівна дівчина, Савюк Катерина, переступила поріг центр зайнятості, вже тоді було зрозуміло що вона прийшла шукати роботу а не просто «постояти» на обліку. Правда, коли їй запропонували керівну посаду в ПАТ по постачанню та газифікації «Волиньгаз» у Турійську  трохи вагалась, мовляв молода, не маю досвіду,
  П'ятниця, 15 лютого 2019 08:54

  Відвідуємо сільські ради

  Селецька сільська рада, хоч невелика і має у своєму підпорядкуванні лише два населені пункти, але є завжди досить активна. Таких людей приємно відвідувати адже у них є завжди чимало планів на майбутнє.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua