15 жовтня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Четвер, 11 жовтня 2018 14:36

  Резюме - візитна картка особи.

  Підготовка резюме являється одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Це візитна картка особи, і від того, наскільки грамотно воно буде складене, багато в чому залежать шанси на отримання бажаної посади.
  Осіб, засуджених без, позбавлення волі було поінформовано про стан ринку праці, проведення перепідготовки та професійної підготовки за обраними професіям, організацію семінарів-тренінгів та навчання для громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці, надано інформацію про наявність вільних робочих місць (вакантних посад).   Також їм були надані індивідуальні консультації щодо можливостей отримання послуг у державній службі зайнятості, рекомендації щодо пошуку роботи, ознайомлено з переліком документів, необхідних для реєстрації у службі зайнятості.
  Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Турійського району, спеціалісти районної філії ВОЦЗ постійно співпрацюють з органами місцевого самоврядування.
  Понеділок, 17 вересня 2018 16:35

  На гостині у лісівників!

   Золотими  барвами, щедрими дарами природи зустрічає традиційне професійне свято – День працівника лісу. Це свято для усіх, хто любить ліс, людей, відданих своїй професії та рідній природі!
  Під таким девізом в Кульчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов профорієнтаційний урок «Вибір майбутньої професії–моє майбутнє». В якому взяли участь  працівники Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.
  Підприємливі люди завжди намагаються йти в ногу з часом, використовуючи усі шанси і можливості для досягнення успіху. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності  у свій час, а саме у 2013 році, теж  стала певним внеском у підприємницьку справу для Кондратюк Світлани і допомогла відкрити у селі Соловичі магазин «Кишенька», який і досі успішно функціонує.
  Понеділок, 17 вересня 2018 16:30

  Служба зайнятості - випускникам шкіл.

  Під таким девізом працівники Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали опорний заклад «НВК» «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт.Турійськ.  Інформація для школярів носила профінформаційних характер та спонукала майбутніх випускників до обґрунтованого вибору професії, з виваженим аналізом ринку праці та власних вмінь, знань і навичок.
  Понеділок, 17 вересня 2018 16:27

  День професій

  Період літніх оздоровчих таборів завершується. Незабаром – початок навчального року. Але враження, отримані влітку тішитимуть малечу яскравістю незабутніх вражень.
                  З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, директор Турійського районного  центру зайнятості Олександр Швець відвідав  Турійську селищну раду.
  Електронні кабінети в мережі Інтернет вже давно стали звичним явищем. З доступних гаджетів можна отримати інформацію про покупки, комунальні послуги, банківські послуги і т. д. 
  Вівторок, 14 серпня 2018 13:29

  Співпраця та взаємоінформування.

  Роботодавець – це клієнт номер один для служби зайнятості. І тому, він повинен бути обізнаний зі всіма тонкощами і нюансами щодо  умов та можливостей працевлаштування за сприяння даної структури.
  Саме таку назву мав захід, який відбувся у Турійській районній філії Волинського ОЦЗ за участі старшого інспектора Турійського РС з питань пробації Павла Чечелюка.
  Наталія Пікалюк за освітою кухар. Пробувала себе у підприємництві щодо продажу непродовольчих товарів та життєві обставини відкорегували все по-своєму.  
  Фермерське господарство «Перлина Турії» на сьогодні є найбільшим провідним господарством у Турійському районі. Одним з напрямків його діяльності є розвиток тваринництва. Як розповів голова господарства Володимир Яренчук
  Сьогодні уже нікого не здивуєш тим, що більшість українських родин працюють за межами нашої країни. І тому кожен з них повинен вміти правильно зорієнтуватися в разі порушення його прав і свобод. Легковажне ставлення до працевлаштування за кордоном може принести багато неприємних «сюрпризів»
  Стуктура та етапи проектної пропозиції, правильна постановка мети та завдань проекту, життєздатність проекту, управління часом та послідовністю дій, взаємодія з грандодавцем для ефективного управління проектом, регулювання конфлікту інтересів – ці та безліч інших важливих питань були обговорені в активному діалозі, що відбувся за участі  Громадської організації "Волинський інститут Права" у Турійській селищній раді.
  День селища, в якому ти живеш, це ніби день народження великої родини. Це свято єдності і позитивних емоцій, незабутніх вражень від спілкування з новими і давніми знайомими та друзями.
        Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Тож, залучення максимальної кількості роботодавців до співпраці, шляхом надання різноманітних послуг, залишається
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua