17 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      
  Коли ця чарівна дівчина, Савюк Катерина, переступила поріг центр зайнятості, вже тоді було зрозуміло що вона прийшла шукати роботу а не просто «постояти» на обліку. Правда, коли їй запропонували керівну посаду в ПАТ по постачанню та газифікації «Волиньгаз» у Турійську  трохи вагалась, мовляв молода, не маю досвіду,
  П'ятниця, 15 лютого 2019 08:54

  Відвідуємо сільські ради

  Селецька сільська рада, хоч невелика і має у своєму підпорядкуванні лише два населені пункти, але є завжди досить активна. Таких людей приємно відвідувати адже у них є завжди чимало планів на майбутнє.
    06 лютого  2019 року в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся черговий інформаційно-консультаційний  семінар з орієнтації на військову службу в Збройних силах України за участю військового комісара Турійського районного військового комісаріату Антона Нестеренка.        
  Фермерське господарство «Перлина Турії» одне з найбільш потужних господарств Волинської області є давнім та перевіреним партнером Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Незважаючи на календар, у повітрі уже чути подих весни і сільськогосподарське підприємство готове до її початку.
  Луківська хлібопекарня уже давно відома у Турійському та сусідніх районах. Смачні хлібо – булочні та кондитерські вироби манять своєю привабливістю. Асортимент чималий. З другої сторони підприємець Стасюк Оксана,
  Створення об’єднаних територіальних громад – це та реформа, яка має принести успіх у розвитку держави. Співпраця з ОТГ залишається на чільному місці у роботі Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. 18 січня 2019 року працівниками філії було відвідано Луківську об’єднану територіальну громаду. В рамках зустрічі було презентовано новий проект «Успішна громада», обговорено перспективи розвитку громади у 2019 році, зокрема економічні перспективи, можливості створення нових та тимчасових робочих місць і проведення професійного навчання. Голова ОТГ Анатолій Климук зауважив, що служба зайнятості є давнім, надійним та перевірений партнером і співпраця з цією службою завжди приносила позитивний результат.
  Слово «рекрутер» протягом 2018 року уже стало звичним для роботи служби зайнятості, а зусилля фахівців принесли перші обнадійливі результати. Робота рекрутера – це насамперед пошук «золотої середини» між інтересами роботодавця та найманого працівника, а нові підходи дозволяють бути більш гнучким у рамках чинного законодавства. Фахівець з рекрутингу одночасно є і психологом. Адже щоб вирішити питання працевлаштування, потрібно вникнути в проблеми людини, визначити її інтереси та прагнення, насамперед ті що реально допоможуть працевлаштуванню.
  28 січня проведено спільний профінформаційний  захід Турійської районної філії Волинського ОЦЗ з Турійським районим сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області. Осіб, засуджених без, позбавлення волі було проінформовано про стан ринку праці, проведення перепідготовки та професійної підготовки за обраними професіям, наявність вільних робочих місць, організацію семінарів-тренінгів та навчання для громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.
  П'ятниця, 21 грудня 2018 08:01

  До уваги роботодавців!

  Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці, в яких штатна чисельність працівників перевищує 20 осіб, до 1 лютого 2019 року мають подати до служби зайнятості інформацію за 2018 рік про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні .
  Зима - чудова пора відпочинку. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, особливо тонкий лід.
  П'ятниця, 21 грудня 2018 08:00

  Співпраця та взаємоінформування

  #Турійська_районна_філія_Волинського_ОЦЗ Постійні зміни у законодавстві Пенсійного фонду України сьогодні стали уже нормою часу. Як пошукачі роботи так і зареєстровані безробітні при зверненні до центру зайнятості задають фахівцям безліч питань з цього приводу.
  Понеділок, 17 грудня 2018 08:46

  Школа безпеки і порядку.

  Продовжується співпраця Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості із соціальними партнерами в рамках «Школи безпеки і порядку». 12 грудня відбувся черговий змістовний семінар за участю провідного інженера лісового господарства ДП «Турійське лісове господарство» Юрія Літвіна, який детально поінформував присутніх про заходи, які щорічно проводяться для посиленої охорони хвойних насаджень у передноворічний період.
  Насильство неприпустиме явище у будь-якому середовищі, а тим більше в цивілізованому демократичному суспільстві. Інформаційна та превентивна робота в цьому напрямку - це шляхи, які можуть запобігти багатьом нещастям і скаліченим людським долям.  Служба зайнятості не може стояти осторонь. Співпраця з відповідними структурами в цьому напрямку триває давно.
  Законослухняний підприємець, який вчасно та в повній мірі сплачує податки, часто, за своїми бізнесовими клопотами не має часу поцікавитись змінами в законодавстві про зайнятість чи то просто ознайомитись можливостями та сервісами служби зайнятості. Фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості вирішили заповнити цю інформаційну нішу і пішли, як то кажуть, в народ.
  Четвер, 15 листопада 2018 08:56

  Зустріч із соціальними партнерами

  12 листопада відбулась  робоча зустріч виконуючої обов'язки директора, заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг  Турійської  районної філії
  Чисельність безробітних, які мають статус учасника антитерористичної операції  на обліку у службі зайнятості за останній рік суттєво зменшилась.  Але не повинна зменшуватись кількість наданих послуг даній категорії, як безробітних,  так і пошукачів роботи.
  Військова служба у Збройних Силах України за контрактом є одним зі стабільних та актуальних видів працевлаштування. Служба зайнятості усіляко сприяє його популяризації. Зокрема у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості були проведені дві ярмарки вакансій щодо працевлаштування у зенітний ракетний полк м. Володимир-Волинський, за участю старшого механіка-водія п’ятої зенітної ракетної  батареї Максима Ковальчука. Ярмарки відбулись у активному діалозі. Бажаючі мали можливість заповнити письмову згоду одразу.
  Саме під таким лозунгом 17 жовтня 2018 року було проведено бліц-навчання з роботодавцями у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. Ні для кого не секрет, що легальна зайнятість є ключовим моментом  соціального захисту найманих працівників та дотримання трудового і пенсійного законодавства. На жаль, чимало роботодавців ігнорують норми чинного законодавства і спонукають тіньовій зайнятості, при цьому, часто-густо, заручившись підтримкою найманих працівників. Аби уникати таких негативних тенденцій, потрібно проводити роз’яснювальну роботу як серед працедавців так і серед їх робітників.  
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua