23 жовтня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
  Лариса Тимошук, колишня голова Луківської селищної ради започаткувала, за сприяння служби зайнятості, власну справу у 2017 році. Вона  займається торгівлею вживаними речами на ринку смт. Луків. Нині такий бізнес досить популярний. 13 вересня 2019 року в.о. директора Турійської районної філії Волинського ОЦЗ Наталії Лучук, зустрічалась з пані Ларисою. Обговорювали супровід підприємців, які започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості, новини у законодавстві про зайнятість, дію програми USAID  «Конкурентноспроможна економіка України», що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам. Також розглядали можливість надання компенсації єдиного внеску, організації робіт тимчасового характеру, інші робочі питання.
  13 вересня 20109 року фахівців Турійської районної філії Волинського ОЦЗ зустрілись з директором комунального закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Романом Максимуком. Обговорили плани роботи на 2019-2020 навчальні роки, графіки виїзних акцій, дні відкритих дверей філії, професіографічні екскурсії для учнів інші робочі питання. Також узгодили питання навчання та працевлаштування кочегарів.
  Вівторок, 17 вересня 2019 15:22

  Перспективи співпраці

  Розпочато новий етап співпраці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості з центром професійної кар’єри, що у Луківському ПТУ №22. 13 вересня 2019 р. фахівці філії обговорили з керівництвом училища перспективи співпраці та плани роботи на 2019-2020 навчальний рік, ознайомили учнів з переліком послуг та електронних сервісів, які надає центр зайнятості, проінформували про переваги легальної зайнятості та шляхи уникнення торгівлі людьми,  надали інформацію про міжнародні організації, що займаються протидією та попередженням торгівлі людьми.
  Вівторок, 10 вересня 2019 15:50

  Як мешканцям громад заробити гроші?

  Процес децентралізації влади в Україні уже незворотній та поступово наближається до свого завершення. Зміни обов’язково торкнуться як загальнодержавних інституцій так і місцевих органів самоврядування. Звісно це вплине й на зайнятість населення. Чимало мешканців ОТГ досить песимістично відносяться до можливості працевлаштування на території громади
  Кашуба Лариса працює підприємцем у селі Соловичі неподалік від Турійська. Сьогодні вона володіє магазином в центрі села та будинком для відпочинку на березі місцевого озера та є керівником ВКФ «Агат ЛТД». Місце для ведення власної справи вигідне, адже магазин знаходиться поруч траси Львів – Ковель, а на озері щоліта не бракує відпочиваючих. Варто зауважити, що Лариса Євгенівна для започаткування власної справи скористалась послугами служби зайнятості та отримала одноразову допомогу у далекому 2010 році.
  Субота, 31 серпня 2019 11:03

  Навчаються роботодавці

  30 серпня 2019 року в Турійській районній філії Волинського обласного центру занятості проведено бліц-навчання на тему «Підтримка розвитку малого бізнесу». У навчанні взяли участь роботодавці початківці - фізичні особи-підприємці, які працюють на території нашого району, оскільки, «повторення – мати навчання». Навчання проведено з метою уникнення проблем між роботодавцями та найманими працівниками, зокрема щодо дотримання норм законодавства про працю, які є завжди актуальними. Як правило, наслідками недотримання норм існуючого законодавства є конфлікти на підприємствах, пов’язані з порушенням прав тієї чи іншої сторони, адміністративні та кримінальні справи, стреси і психологічні травми.
  Протягом тижня відбулись дві зустрічі: фахівців філії з Галиною Сурабко - начальником Турійського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області, яка ознайомила з тимчасовими обмеженнями деяких прав боржника, змінами до правил тимчасового виїзду дитини за кордон, правом на отримання податкової знижки на навчання у закладах дошкільної освіти, позашкільної та середньої освіти, іншим. В свою чергу провідним юрисконсультом філії Тетяною Бортнічук проведена зустріч з начальником Турійського районного відділу ДВС ГТУЮ у Волинській області Олександром Крашенінніковим, обговорено питання щодо організації роботи  державної служби зайнятості на виконання Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом)  та Міністерством юстиції України від 21.01.2019 року, з особами які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, та стосовно до яких, згідно з даними виконавчої служби відкрито виконавче провадження. Поінформовано про актуальні вакансії на ринку праці.
  Днями в рамках проєкту «Територія майстерності» та за сприяння Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулась презентація ТОВ «Укрмілкінвест». Наталія Дудас, менеджер із регіонального розвитку у Волинській області, ознайомила жителів Луківської об’єднаної територіальної грпомади  з реалізацією програми, завдяки якій господарі, які мріють відкрити сімейну ферму, можуть подати заявку на її фінансування.
  З метою всестороннього інформування учасників АТО про можливості і види працевлаштування та в рамках проекту «Територія майстерності» 19 серпня Турійською районною філією Волинського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учасників АТО  до місцевого підприємця Миколи Новосада.
   19 серпня в рамках клубу учасників АТО у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних, які брали участь в антитерористичній операції.
  13 серпня, в рамках проекту «Територія майстерності», проведено професіографічну екскурсію для безробітних Турійської районної філії до місцевого підприємця.  Хвалько Ростислав Михайлович у 2007 році закінчив  Київський національний лінгвістичний університет, працював у Києві в  Філії  «Автоцентр на Столичному» публічного акціонерного товариства «Українська автомобільна  корпорація» та життя повернуло до рідного селища.  У 2012 році започаткував підприємницьку діяльність за сприяння Турійського районного центру зайнятості. Напрямок діяльності - роздрібна торгівля садово-городньою технікою  та запчастинами до неї, електроприборами, будівельною технікою та ін.
  Днями у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Національній гвардії України. Адже військова служба за контрактом у Збройних Силах України залишається однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці. 
  Четвер, 01 серпня 2019 16:23

  Протидія торгівлі людьми

  Триває інформаційний тиждень протидії торгівлі людьми. Сьогодні для пошукачів роботи та безробітних Турійської районної філії був проведений семінар, під час якого учасникам заходу надали інформацію про ризики та попередження потрапляння в ситуацію експлуатації та допомогу постраждалим. Безробітні переглянули соціальні відеоролики, спрямовані на попередження торгівлі людьми та надання допомоги і захисту від цього негативного явища. Адже головне завдання сьогодні – максимально поінформувати суспільство про реальні загрози, про те, як уникнути ризиків, аби не платити високу ціну за легкий шлях до заробітку
  «Що робити, коли нічого не хочеться робити? Як навчитись володіти своїми емоціями» - такі питання часто заважають людям зробити якийсь вибір у своєму житті, наприклад знайти роботу. Важливо скерувати свої емоції в потрібному напрямку та чітко визначити ціль у житті. Про такі важливі питання розказували 18 липня 2019 року на тренінгові, що проводився фахівцями ГО "Ми Вільні" у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. Пошукачі роботи мали можливість поспілкуватись з досвідченими тренерами, позайматись практично і використати почуте у пошуках нової роботи.
  Фермерське господарство «Перлина Турії», одне з найбільших господарств району, розпочало жнива! Всі хто мав справу із агробізнесом знають наскільки це відповідальна справ, адже на жнива працюють цілий рік, сіють, вносять добрива, обробляють від бур’янів і т.д. А влітку вся ця робота має дати довгоочікуваний результат. Звісно служба зайнятості не може бути осторонь. Бо хоча усі вакансії, що мали відношення до підготовки жнив уже укомплектовані, все ж може виникнути у додаткових чи тимчасових робочих місцях. Тому  11 липня 2019 року працівники Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості черговий раз відвідали фермерське господарство «Перлина Турії». Поспілкувались з відповідальною за кадрову роботу,  а також оглянули умови роботи на току господарства.
  Четвер, 04 липня 2019 16:35

  Шановний роботодавцю!

  Нам важлива Ваша думка  та відгуки про нашу роботу.  Для оцінки ефективності  надання послуг фахівцями служби зайнятості, зайдіть  на головну сторінку  сайту державної служби зайнятості     «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dsz.gov.ua  та пройдіть «Опитування роботодавця». Ваші побажання та пропозиції обов’язково будуть враховані для якісного та результативного задоволення Ваших потреб. Ми працюємо для ВАС
  Перший відкритий фізкультурно - оздоровчий фестиваль "Ніколи не здавайся" серед осіб з інвалідністю стартував у Турійському районі 2 липня 2019 року на березі озера у селі Соловичі. У ньому беруть участь понад 70 людей із Турійського, Ковельського, Старовижівського, Камінь-Каширського, Любомльського районів, із міст Ковеля, Володимира-Волинського, Нововолинська, Червонограда, Львова і Рівного. Учасники змагатимуться у бочі, дартсі, кеглях, стрільбі з спортивного лука і з пневматичного пістолета.
  Начальник відділу управління персоналом та автоматизації бізнес процесів ТОВ «Агротехніка» Роман Сцьольний уже відомий та очікуваний гість у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. 20 червня 2019 року він у черговий раз завітав до філії. Причина візиту важлива - з 1 липня поточного року на Турійському комбікормовому заводі початок сезону переробки зернових культур. Звісно, завод працює з зерновими круглорічно, але сезонні роботи починаються з початком жнив.   Тому уже сьогодні важливо було узгодити наявні сезонні вакансії, уточними коло осіб, яких підприємство планує до них залучити.  Крім того пан Роман розповів присутнім на зустрічі безробітним про вакантні посади не сезонного характеру, а також вказав на можливість створення кадрового резерву для майбутніх працівників товариства.
  Професії бувають різні. У кожної свої плюси і мінуси. Знати про них – означає мати вибір. Фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості познайомили з особливостями професії поліцейського вихованців пришкільного оздоровчого табору «Дивосвіт» опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія» смт.Турійськ, організувавши для них екскурсію до Турійського відділення поліції.  Старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Турійського відділення поліції капітан поліції Юлія Кабарчук в доступній та ігровій формі донесла інформацію про специфіку професії поліцейського. Водночас захід носив і превентивний характер. Діти мали можливість побачити розбиті транспортні засоби на штрафному майданчику, що є наслідками неналежної поведінки на дорозі, також познайомились з правилами поводження з небезпечними предметами та вогнепальною зброєю. На своїх малюнках учні відтворили основні атрибути, які необхідні в роботі поліцейського, в жвавому діалозі обговорили питання, що їх цікавили.
  Не зважаючи на час і обставини люди прагнуть всесторонньо реалізувати себе в цьому житті, «Волинська княжна» – фестиваль, який об’єднав творчі інтереси і здобутки самодостатніх людей, дав шанс популяризувати унікальність кожної громади – аби створити чудове свято, яке висвітлило історичні, культурні і сімейні цінності Волині. До фестивалю долучилися і таланти Турійської територіальної громади, зокрема Якимович Валентина, Ковальчук Софія, Ковальчук Галина – умільці в напрямку соломоплетіння, Марченко Оксана, Болкуневич Оксана – дизайнери одягу та майстрині з декоративно-ужиткового мистецтва різних напрямків, господині творчої майстерні, яка віднедавна відкрилась в селищі Турійськ.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua