14 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Насильство неприпустиме явище у будь-якому середовищі, а тим більше в цивілізованому демократичному суспільстві. Інформаційна та превентивна робота в цьому напрямку - це шляхи, які можуть запобігти багатьом нещастям і скаліченим людським долям.  Служба зайнятості не може стояти осторонь. Співпраця з відповідними структурами в цьому напрямку триває давно.
  Законослухняний підприємець, який вчасно та в повній мірі сплачує податки, часто, за своїми бізнесовими клопотами не має часу поцікавитись змінами в законодавстві про зайнятість чи то просто ознайомитись можливостями та сервісами служби зайнятості. Фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості вирішили заповнити цю інформаційну нішу і пішли, як то кажуть, в народ.
  Четвер, 15 листопада 2018 08:56

  Зустріч із соціальними партнерами

  12 листопада відбулась  робоча зустріч виконуючої обов'язки директора, заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг  Турійської  районної філії
  Чисельність безробітних, які мають статус учасника антитерористичної операції  на обліку у службі зайнятості за останній рік суттєво зменшилась.  Але не повинна зменшуватись кількість наданих послуг даній категорії, як безробітних,  так і пошукачів роботи.
  Військова служба у Збройних Силах України за контрактом є одним зі стабільних та актуальних видів працевлаштування. Служба зайнятості усіляко сприяє його популяризації. Зокрема у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості були проведені дві ярмарки вакансій щодо працевлаштування у зенітний ракетний полк м. Володимир-Волинський, за участю старшого механіка-водія п’ятої зенітної ракетної  батареї Максима Ковальчука. Ярмарки відбулись у активному діалозі. Бажаючі мали можливість заповнити письмову згоду одразу.
  Саме під таким лозунгом 17 жовтня 2018 року було проведено бліц-навчання з роботодавцями у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості. Ні для кого не секрет, що легальна зайнятість є ключовим моментом  соціального захисту найманих працівників та дотримання трудового і пенсійного законодавства. На жаль, чимало роботодавців ігнорують норми чинного законодавства і спонукають тіньовій зайнятості, при цьому, часто-густо, заручившись підтримкою найманих працівників. Аби уникати таких негативних тенденцій, потрібно проводити роз’яснювальну роботу як серед працедавців так і серед їх робітників.  
  Середа, 31 жовтня 2018 08:28

  Цінуємо досвід

  Досвід – це знання і вміння набуті за роки кропіткої праці, особливо коли людина пропрацювала на одній посаді понад 20 років.
  Ці слова старшого інспектора з рекрутингу відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції у Волинській області ДПП старшого лейтенанта поліції Юлії Гірдвіліс дуже чітко формулюють життєве кредо працівника патрульної поліції. Саме таким він має бути і, будемо вірити, що в наш час кардинальних змін у суспільстві все буде саме так.
  Вівторок, 30 жовтня 2018 07:56

  Завжди є шлях знайти себе.

  Навіть за наявності підходящої вакансії не кожна жінка може піти на роботу. Стримуючим фактором, як правило, стають діти, особливо дошкільного віку. Одним зі шляхів вирішення даного питання є самозайнятість. Якою вона має бути кожен обирає сам.
  Четвер, 11 жовтня 2018 14:36

  Резюме - візитна картка особи.

  Підготовка резюме являється одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Це візитна картка особи, і від того, наскільки грамотно воно буде складене, багато в чому залежать шанси на отримання бажаної посади.
  Осіб, засуджених без, позбавлення волі було поінформовано про стан ринку праці, проведення перепідготовки та професійної підготовки за обраними професіям, організацію семінарів-тренінгів та навчання для громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці, надано інформацію про наявність вільних робочих місць (вакантних посад).   Також їм були надані індивідуальні консультації щодо можливостей отримання послуг у державній службі зайнятості, рекомендації щодо пошуку роботи, ознайомлено з переліком документів, необхідних для реєстрації у службі зайнятості.
  Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Турійського району, спеціалісти районної філії ВОЦЗ постійно співпрацюють з органами місцевого самоврядування.
  Понеділок, 17 вересня 2018 16:35

  На гостині у лісівників!

   Золотими  барвами, щедрими дарами природи зустрічає традиційне професійне свято – День працівника лісу. Це свято для усіх, хто любить ліс, людей, відданих своїй професії та рідній природі!
  Під таким девізом в Кульчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов профорієнтаційний урок «Вибір майбутньої професії–моє майбутнє». В якому взяли участь  працівники Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.
  Підприємливі люди завжди намагаються йти в ногу з часом, використовуючи усі шанси і можливості для досягнення успіху. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності  у свій час, а саме у 2013 році, теж  стала певним внеском у підприємницьку справу для Кондратюк Світлани і допомогла відкрити у селі Соловичі магазин «Кишенька», який і досі успішно функціонує.
  Понеділок, 17 вересня 2018 16:30

  Служба зайнятості - випускникам шкіл.

  Під таким девізом працівники Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали опорний заклад «НВК» «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт.Турійськ.  Інформація для школярів носила профінформаційних характер та спонукала майбутніх випускників до обґрунтованого вибору професії, з виваженим аналізом ринку праці та власних вмінь, знань і навичок.
  Понеділок, 17 вересня 2018 16:27

  День професій

  Період літніх оздоровчих таборів завершується. Незабаром – початок навчального року. Але враження, отримані влітку тішитимуть малечу яскравістю незабутніх вражень.
                  З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, директор Турійського районного  центру зайнятості Олександр Швець відвідав  Турійську селищну раду.
  Електронні кабінети в мережі Інтернет вже давно стали звичним явищем. З доступних гаджетів можна отримати інформацію про покупки, комунальні послуги, банківські послуги і т. д. 
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua