28 червня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Генеральні плани населених
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади

  АРХІВ НОВИН

  « Червень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
       Турійським районним центром зайнятості відповідно до інформаційного обміну між Державною фіксальною службою, щоквартально, проводиться звірка  щодо отримання доходів особами,  які перебувають на обліку в державній службі зайнятості як безробітні від провадження підприємницької діяльності, виконання робіт за трудовим договором,  у тому  числі  за  сумісництвом,  під  час роботи   за   кордоном, виконання робіт (надання  послуг)  за цивільно–правовими договорами.
  22 червня 2017 - 07:54

  Правові поради молоді

  Зазвичай молоді люди, не раз замислюються над питанням: ким бути? Вибір професії, місця навчання, пошук першого робочого місця  - це кроки дорослого життя іц вони повинні бути ретельно виваженими.
       Суд допоможе працівникові отримати зароблені кошти, якщо роботодавець попри наявність трудової книжки, заяви про прийняття на роботу та копій документів про освіту працівника не працевлаштував його. 
  Людські долі складаються по-різному. Інколи люди необачно оступаються і роблять вчинки, за які потрібно відповідати перед законом. Їх, так би мовити, перевихованням займається Турійський районний сектор з питань пробації Західного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та апробації Міністерства юстиції. Саме таку нову назву отримали вони в цьому році та уклали нову Угоду про спільну діяльність, згідно якої сторони зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль спільно діяти в сфері сприяння зайнятості громадян, звільнених з місць позбавлення волі, а також засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. 
  Обмеження за віком співробітників є у більшості компаній майже для кожної посади, а передпенсійний вік - одна з головних причин вікової дискримінації при прийомі на роботу. Щоб підбадьорити і зорієнтувати людей старшого віку, центри зайнятості регулярно проводять для них профінформаційні семінари для осіб старше 50 років. 
       З 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. 
  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальні заклади, що сприяють професійно-технічній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації дорослих громадян, чия професія стала неактуальною на ринку праці, або тих, хто потребує модернізації професійних навичок та умінь.Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів та інші, які є перспективними на ринку праці.
  Для кожного роботодавця питання добору персоналу завжди є головним у доброму розвитку діяльності. Знайти кваліфікованого, сумлінного працівника не так вже і легко, як може на перший погляд здається.
  Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”!
  23 травня 2017 - 15:56

  Гендерна рівність

       Дискримінація є однією з головних проблем досягнення гендерної рівності в економічній, політичній та інших сферах. Окремі групи жінок, такі як жінки похилого віку, жінки з інвалідністю, ВІЛ-позитивні та/або наркозалежні жінки, а також жінки національних меншин страждають від дискримінації.
  Громадські роботи як завжди є актуальним як для сільських та селищних рад так і для громадян що шукають роботу. 
  Юрко Аліна, молода приваблива жінка, мама двох дітей, за освітою психолог. Звернулась за послугами до центру зайнятості
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua