Версія для друку
П'ятниця, 17 січня 2020 12:05

Ефективна комунікація та діалог між партнерами пробації

Начальник Турійського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області Валентин Карпук, начальник  Турійського бюро правової допомоги  Анна Сидько , начальник Турійського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області Галина Сурабко, а також волонтер пробації Богдан Гут - представники установи та організації, які  на сьогоднішній день наділені повноваженнями здійснювати захист прав та законних інтересів громадян України 16 січня 2020 року провели  зустріч задля обговорення напрямків ефективної співпраці, комунікації та обміну досвідом.

 

Метою такої зустрічі - є допомога клієнтам пробації обрати вірний шлях у житті, попередити прояви протиправної поведінки, профілактика негативних явищ. В ході круглого столу обговорено співпрацю у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В ході зустрічі досягнуто домовленості спільними зусиллями продовжувати шукати методи впливу на кожну особу індивідуально та розробляти й реалізовувати заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду зазначеної категорії осіб в позитивному напрямку. Адже попередити правопорушення значно легше, ніж потім перевиховувати та повертати людину до повноцінного життя в суспільстві.

Начальник Турійського РС філії Державної

установи «Центр пробації» у Волинській області

підполковник внутрішньої служби Валентин КАРПУК                                                              

Переглядів 286 Останнє редагування П'ятниця, 17 січня 2020 12:55