Версія для друку
Середа, 28 серпня 2019 15:54

Про спільну співпрацю Турійського районного сектору з волонтерами пробації

28 серпня 2019 року за сприяння начальника Турійського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області підполковника внутрішньої служби Карпука Валентина був підписаний договір із волонтером - адвокатом Гутом Богданом, який буде співпрацювати із Турійським районним сектором філії. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

В ході зустрічі сторони детально обговорили напрямки співпраці, які заходи потрібно буде застосовувати під час реалізації волонтерської діяльності та  основні завдання у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації. 

Адже взаємодіючи, вони допомагатимуть особам, які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі. Сьогодні не кожному вдається самостійно перебороти складнощі і повернутися до загальноприйнятих норм життя. Тому даний вид роботи неодмінно сприятиме профілактиці повторної злочинності.

Переглядів 207 Останнє редагування Середа, 28 серпня 2019 15:57