20 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура

  АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28        
  П'ятниця, 05 травня 2017 09:40

  Всесвітній день медичних сестер

  У наш час ні одну лікарню світу, ні одну поліклініку неможливо уявити без медичних сестер. Вони допомагають вести амбулаторний прийом хворих, вони асистують при операціях, і звичайно ж, вони виконують масу потрібної і важливої роботи, щоб «поставити» на ноги хворого. У будь-якому стаціонарі день починається не з перших променів сонця, а з появи в палаті медсестри. Вимірювання температури, тиску, перші ранкові процедури, підготовка до обходу і так далі, і так далі…Весь день на ногах, адже потрібно не просто чітко виконувати всі приписи лікарів, обов'язково потрібно проявляти турботу про кожного хворого, приділяти йому увагу, хоча б просто йому посміхнутися і підтримати. Тоді й настрій у людини покращиться, і справа на поправку швидше піде, адже не дарма кажуть, добре слово і дбайливе ставлення теж лікують.

     Зараз медсестри – це професіонали своєї справи. Вони працюють зі складним медичним обладнанням, виконують складні процедури. Але так було не завжди. Ще якихось 200 років тому медсестер, як таких, не існувало. У лікарнях, в лазаретах і в так званих будинках для бідних за хворими доглядали доглядальниці, які не тільки про лікування, навіть анатомію людини практично не знали.

    У Турійській ЦРЛ працює 98 медичних сестер, з них 3 молодих спеціаліста. За останні роки колектив молодших спеціалістів з медичною освітою значно омолодився. Всі енергійні, завзяті, кваліфіковані та компетентні у своїй справі, прагнуть освоїти всі ази сучасного сестринства. На базі установи створена Рада молодших спеціалістів з медичною освітою, до якої входять як медичні сестри з великим багажем стажу так і молодь, яка себе зарекомендувала як професіонали та брала участь в обласному конкурсі « Краща медсестра Волині». Доречі цього року на конкурсі буде представляти нашу установу Марія Хавура. Вона успішно закінчила  Ківецівський медичний коледж, а зараз працює сестрою медичною поліклініки. Тож бажаємо успіху та перемоги!

     Кажуть, нелегко працювати в жіночому колективі. Але це можуть стверджувати тільки ті, що пліч-о-пліч працювали в ньому. Одним з представників чоловічої статі серед медичних сестер лікарні є Іван Крук. Він закінчив у 2009 році Ківерцівський медичний коледж і вже дев`ятий рік працює сестрою медичною поліклініки. Старанний, відповідальний, працьовитий, хороший фахівець та колега, а головне -  неодружений!

   Головна медична сестра  Оксана Шумак .

   

   У медсестри сьогодні свято,
  Для неї це найкраща мить.
  Роботи в неї так багато,
  Нема коли очей й стулить!
  Завжди охайна, в білому халаті,
  Спішить на поміч кожному із нас,
  І простирадла всім замінить у палаті,
  І на сторожі вона кожен час!
  І в день чудовий, міжнародний,
  Ми хочемо Вам щиро побажать:
  Натхнення Вам в такій важкій роботі,
  І буде Вам всесвітня благодать!

  Переглядів 329
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua