29 березня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Четвер, 08 лютого 2018 09:32

  Увага! Запровадження електронної звітності

  Концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленою розпорядженням КМУ від 20.09.2017 року №649-р, а саме: у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів, що включає також електронне звітування з використанням інформаційних технологій та електронного цифрового підпису.

  В рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі а 2016-2018 роки, затвердженого наказом МФУ від 28.11.2016 №1038, Державною казначейською службою України створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетними коштами і державними цільовими фондами (далі — АС “Є-Звітність”), яка відповідно до наказу Казначейства від 27.12.2017 №421 введена в дослідно-промислову експлуатацію.

  АС “Є-Звітність” передбачає створення особистого кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та фондами загальнообов”язкового державного соціального і пенсійного страхування (далі — клієнти Казначейства), які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства. АС “Є-Звітність” надає можливість:

  - заповнити в електронному вигляді затверджені форми фінансової звітності, перевірити, підписати електронним цифровим підписом (ЕЦП) кожну форму фінансової звітності та подати до органу Казначейства за місцем обслуговування;

  - на підставі даних бухгалтерського обліку, що формуються в інформаційній системі Казначейства, завантажити бюджетну звітність за формами та з дотримання вимог Порядку №44, перевірити її, заповнити форми щодо розкриття елементів бюджетної звітності, підписати ЕЦП кожну форму та подати до органу Казначейства за місцем обслуговування. Автоматичне формування бюджетної звітності зменшить затрати робочого часу на заповнення форм звітності;

  - головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня, до мережі яких включені розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів, контролювати стан складання та подання звітності до органу Казначейства підвідомчими установами, дотримання термінів подачі звітності, встановлених органом Казначейства. У разі необхідності своєчасно звертати увагу підвідомчих установ на допущені неточності при заповнені показників у відповідних формах звітності;

  - здійснювати автоматизовану консолідацію усіх форм фінансової та бюджетної звітності звітності на кожному рівні консолідації;

  - прискорити перевірку органами Казначейства звітності, в тому числі на відповідність даним бухгалтерського обліку органів Казначейства, що формуються в інформаційній системі Казначейства.

  Згідно проекту наказу ДКСУ до змін наказу МФУ від 24.01.2012 року №44 “Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов”язкового соціального і пенсійного страхування”, звітність за І квартал 2018 року клієнти Казначейства мають сформувати та подати через систему подання електронної звітності Казначейства.

  Враховуючи вищезазначене, з метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності в електронному вигляді з використанням АС “Є-Звітність” починаючи зі звіту за І квартал 2018 року, необхідно до 28 лютого 2018 року здійснити заходи щодо підключення до системи АС “Є-Звітність”, а саме: заповнити заявки на підключення затвердженого зразка та подати їх до органу Казначейства за місцем обслуговування.

  Дорожня карта щодо підключення до системи та її детальний опис розміщено на веб-порталі Казначейства в розділі “Електронні сервіси”.

  Інструкція користувача АС “Є-Звітність” розміщена в електронному кабінеті клієнта Казначейства і буде доступна після його створення.

  Порядок та умови генерації електронного цифрового підпису акредитованого центру сертифікації ключів Казначейства розміщені за адресою http://acsk.treasury.gov.ua.

  З питань щодо підключення та функціонування системи АС “Є-Звітність” розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів Турійського району Волинської області необхідно звернутись до УДКСУ у Турійському районі Волинської області, за адресою: смт.Турійськ, вул.Луцька,23 поверх 3.

   

  Управляння Державної казначейської

  служби України у Турійському районі

  Переглядів 656
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua