Версія для друку
Середа, 07 лютого 2018 15:52

Нарада в Казначействі

01 лютого 2018 року в управлінні Державної казначейської служби України у Турійському районі Волинської області, за підсумками аудіоконференції з ДКСУ за участі представників Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України з питань складання фінансової звітності за 2017 рік та запровадження системи подання електронної звітності розпорядниками бюджетних коштів, відбулась нарада з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів.

Начальник управління Яковініч Жанна Миколаївна наголосила присутнім на дотриманні бюджетного законодавства усіма учасниками бюджетного процесу та термінів подання бюджетної та фінансової звітності.

На нараді було висвітлено ряд проблемних питань, що стосуються складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками бюджетних коштів, складання звітності головними розпорядниками бюджетних коштів.

На завершення  наради присутнім було дано доручення розпочати роботи щодо підключення до Системи подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами “Е-Звітність”. Роботи щодо підключення завершити до 28.02.2018 року.

Начальник відділу звітності та бухгалтерського

обліку-головний бухгалтер Бондарук Г.О.

Переглядів 1057