Версія для друку
П'ятниця, 24 листопада 2017 15:50

Нарада з бухгалтерами бюджетних установ

23 листопада 2017 року в приміщенні Турійської РДА управлінням Державної казначейської служби України у Турійському районі Волинської області проведено нараду з розпорядниками коштів - бухгалтерами бюджетних установ. З вступним словом до присутніх звернулась начальник управління Яковініч Ж.М., повідомивши, що з 01.01.2018 року для розпорядників коштів державного бюджету набирає чинності розпорядження КМУ від 15.11.2017 №816-р “Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів” згідно з яким  визначається пріорітетним казначейське обслуговування через систему “Клієнт Казначейства-Казначейство”.

Головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації Коптєв О.А. провів навчання, наочно показавши принципи роботи в програмному комплексі “Клієнт Казначейства-Казначейство”.

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку — головний бухгалтер      Бондарук Г.О. ознайомила зі змінами в законодавстві та нормативних документах, зокрема в  Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Міністерства фінансів Україні від 24.12.2012 №1407, Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2014 №770, Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №758. Також був проведений аналіз основних помилок та недоліків, що допускаються розпорядниками коштів при складанні та поданні квартальної звітності до Казначейства.

Начальник відділу надходжень та видатків Крецька Л.Є. виступила з інформацією щодо останніх змін в законодавстві з казначейського обслуговування розпорядників коштів, а також нагадала присутнім про завдання бюджетних установ по завершенню бюджетного року.

Начальник відділу звітності

та бухгалтерського обліку  Бондарук Г.О.

Переглядів 654

Галерея зображень