Версія для друку
Вівторок, 08 квітня 2014 12:15

Робота з дітьми

Захист прав дітей

          Станом на 01.11.2020 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 35 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 54 дитини: 26  дітей-сиріт та 28 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 49 дітей. На території району функціонує 1 прийомна сім'я, в якій виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом  жовтня 2020 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району  з метою підготовки дітей до навчального періоду та осінньо-зимового сезону, забезпечення прав дітей в умовах карантину, недопущення неналежного виконання батьками своїх обов’язків, зокрема вживання алкоголю, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та з метою соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах. Під час проведення рейдів відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

Проведено 2 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

      Протягом жовтня не зареєстровано повідомлень про вчинення домашнього насильства відносно дітей.

                              

Переглядів 4302 Останнє редагування П'ятниця, 13 листопада 2020 11:53