Версія для друку
Вівторок, 08 квітня 2014 12:15

Робота з дітьми

Станом на 01.11.2019 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 45 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 45 дітей: 17  дітей-сиріт та 28 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом вересня 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 3 профілактичні рейди на території району  з метою вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, з метою запобігання бездоглядності та безпритульності, попередження негативних проявів в дитячому середовищі, своєчасного виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, підготовки дітей до навчального періоду та осінньо-зимового сезону. Під час проведення рейдів відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

        Проведено 2 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на яких розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

         Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

Переглядів 3324 Останнє редагування Четвер, 14 листопада 2019 08:00