25 вересня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
  Середа, 30 травня 2012 08:33

  Організація роботи дозвільного центру

  Персональний склад учасників дозвільного центру

   

  Паспорт дозвільного центру

   

  ДОЗВІЛЬНИЙ ЦЕНТР 
  Підприємцям, керівникам підприємств, а також тим, хто планує започаткувати власну справу

  Основною метою Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»( зі змінами) є упорядкування процедури видачі документів дозвільного характеру.
  Цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності і встановлює порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, та державних адміністраторів.
  На виконання вимог Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, з метою створення сприятливих умов для розвитку підприємництва у Турійському районі, спрощення та оптимізації процедур надання документів дозвільного характеру, створено і діє дозвільний центр.
  Дозвільний центр - робочий орган районної державної адміністрації, в якому представники місцевих дозвільних органів та державний адміністратор діють за принципом організаційної єдності щодо видачі документів дозвільного характеру, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру.
  Документ дозвільного характеру - дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ, який дозвільний орган зобов'язаний видати суб'єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб'єкт господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.
  Перелік документів дозвільного характеру затверджений Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від19 травня 2011 року N 3392-VI. 

  НАКАЗ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
  Про затвердження Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання від
  12.01.2012 № 28 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 січня 2012 р. 
  за № 49/20362


  Для того, щоб розпочати господарську діяльність підприємець повинен з’ясувати чи можна застосувати декларативній принцип до об’єкту, в якому буде провадитися така діяльність. Якщо це можливо, підприємець має заповнити декларацію у двох примірниках. Заповнені декларації разом з іншими необхідними документами надаються особисто або через представника, чиї повноваження належним чином підтверджені, або надсилаються рекомендованим листом адміністратору або безпосередньо органу державного пожежного нагляду.
  Суб'єкт господарювання набуває право вчиняти певні дії щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності з дати реєстрації декларації у журналі обліку суб'єктів господарювання відповідного дозвільного органу. 
  Реєстрація декларації проводиться лише за місцем розташування об’єкту і здійснюється безкоштовно.

  Оскільки декларація не є дозвільним документом, вона не має терміну дії. Виключенням є випадок застосування декларативного принципу для пожежонебезпечних об’єктів. В такому разі зареєстрована декларація дає суб’єкту господарювання право здійснювати господарську діяльність на строк дії договору добровільного страхування відповідальності перед третіми особами, заключення якого є обов’язковою умовою для реєстрації декларації для зазначеної категорії об’єктів.


   

  До відома суб’єктів господарювання!

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» з 1 вересня 2014 року реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки  як адміністративної послуги  проводиться через сектор-центр надання адміністративних послуг  райдержадміністрації.

  Переглядів 2290 Останнє редагування Четвер, 04 вересня 2014 14:57
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua