05 червня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          
  Четвер, 10 жовтня 2013 09:18

  Право на допомогу на поховання

                                    Кому надається

  Для застрахованих осіб


  Допомога   на   поховання   надається   у   разі    смерті застрахованої  особи,  а також членів сім'ї,  які перебували на її утриманні:
  1) дружини (чоловіка);
  2) дітей,  братів,  сестер та онуків, які не досягли 18 років або  старших  цього  віку,  якщо вони стали інвалідами до 18 років (братів,  сестер  та  онуків  -  за  умови,  що  вони   не   мають працездатних    батьків),    а   студентів   та   учнів   середніх професійно-технічних та вищих навчальних закладів з денною  формою навчання - до 23 років;
  3) батька, матері;
  4) діда та баби за прямою лінією спорідненості.
  Не   вважаються   такими,   що   перебували  на  утриманні застрахованої особи,  члени сім'ї,  які  мали  самостійні  джерела засобів до існування (одержували заробітну плату, пенсію тощо).
  Допомога надається застрахованій особі, члену її сім'ї або іншим юридичним чи фізичним особам, які здійснили поховання.

  Для безробітних


  Допомога  на  поховання  у  разі  смерті  безробітного або особи,  яка перебувала на його утриманні, виплачується особам, які здійснювали поховання, у розмірі прожиткового мінімуму. У  разі  смерті  безробітного  інваліда   або  особи,  яка перебувала на його утриманні,  за вибором  осіб,  які  здійснювали поховання,  виплачується  допомога на поховання за цим Законом або допомога на поховання чи  відшкодування  витрат  на  поховання  за іншими законодавчими актами. Допомога на поховання виплачуються, якщо звернення щодо її отримання надійшло не пізніше 6 місяців після смерті безробітного.

  Для пенсіонерів


  У разі  смерті  пенсіонера   особам,   які   здійснили   його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті. Для осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві. У разі   настання   страхового   випадку   Фонд   соціального страхування  від  нещасних  випадків  зобов'язаний у встановленому законодавством порядку:
  1) своєчасно  та  в  повному  обсязі виплатити   одноразову допомогу  особам, що перебували  на утриманні померлого;
  2) організувати  поховання  померлого,  відшкодувати вартість пов'язаних з цим ритуальних послуг відповідно до місцевих умов.

  Для осіб, які не досягли пенсійного віку на момент смерті, не працювали, не переубвали на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні

  Допомога  на  поховання  померлої  особи  надається за останнім  місцем її  проживання  з  коштів  місцевого  бюджету  на  підставі заяви, паспорта  чи  іншого  документа,  що  посвідчує  особу   виконавця волевиявлення  померлого  або  особи,  яка  зобов'язалася поховати померлого,  та довідки про смерть у розмірі, встановленому органом місцевого самоврядування виходячи з вартості ритуальних послуг.
  Допомога  на  поховання  надається в день звернення за нею протягом шести місяців після смерті особи у розмірі, встановленому на день смерті.


  Куди звертатися за допомогою


  Для застрахованих осіб

  Допомога на поховання надається за основним місцем праці застрахованої особи за рахунок сплачених застрахованими особами страхових внесків.

  Для безробітних

  Допомога на поховання повинна бути виплаченою у центрі зайнятості за місцем його реєстрації безробітного за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на випадок безробіття.

  Для пенсіонерів

  За допомогою на поховання пенсіонера необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду за місцем проживання пенсіонера.

  Для осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві

  Допомога на поховання для осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві виплачується Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань.

  Для осіб, які не досягли пенсійного віку на момент смерті, не працювали, не переубвали на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні

  За допомога на поховання необхідно звернутися до місцевих органів влади за останнім місцем проживання померлого.
  Переглядів 1152
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua