05 червня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          
  Четвер, 10 жовтня 2013 09:11

  Повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування

  Сільські, селищні, міські ради

  передають земельні ділянки у  власність  або  у  користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.

  Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, районні ради

  передають  земельні ділянки у власність або у користування з відповідних  земель  спільної  власності територіальних громад для всіх потреб.

  Районні   державні   адміністрації  на  їхній  території

  передають  земельні  ділянки  із  земель державної власності, крім випадків,  визначених частинами четвертою і восьмою цієї статті, у власність  або  у  користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб та за межами населених пунктів для:
  а) ведення водного господарства;
  б) будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів територіальної  громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств  торгівлі  тощо),  з  урахуванням вимог частини сьомої цієї статті;
  в) індивідуального дачного будівництва.


  Центральний  орган  виконавчої  влади  з питань земельних ресурсів  у галузі земельних відносин та його територіальні органи

  передають   земельні  ділянки  сільськогосподарського  призначення державної  власності,  крім  випадків, визначених частиною восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

  Обласні   державні   адміністрації  на  їхній  території

  передають  земельні  ділянки  із  земель державної власності, крім випадків,  визначених  частинами третьою, четвертою і восьмою цієї статті,  у  власність  або  у  користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що  не  входять  до  складу  певного  району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена, для всіх потреб.

  Київська та Севастопольська міські державні адміністрації у  межах  їхніх  територій 

  передають  земельні  ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами четвертою і  восьмою  цієї  статті,  у власність або у користування для всіх потреб.


  Рада  міністрів  Автономної  Республіки Крим на території Автономної  Республіки  Крим

  передає  земельні  ділянки із земель державної  власності, крім випадків, визначених частинами третьою, четвертою  і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст, що не входять до складу певного району, та за  межами  населених  пунктів  для  всіх потреб, а також погоджує передачу  таких  земель  у  власність або у користування районними державними  адміністраціями  на  їхній  території  для будівництва об'єктів,  пов'язаних  з  обслуговуванням  жителів  територіальної громади  району  (шкіл,  закладів  культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо).

  Кабінет  Міністрів  України

  передає  земельні ділянки із земель  державної  власності  у  власність  або  у  користування у випадках,  визначених  статтею  149  цього  Кодексу,  та земельні ділянки дна територіального моря, а також передає земельні ділянки сільськогосподарського    призначення   державної   власності   до статутного    капіталу    державного    земельного   банку,   який стовідсотково належить державі та не підлягає приватизації.

  Державні  органи приватизації

  здійснюють продаж земельних ділянок,    на    яких   розташовані   об'єкти, які   підлягають приватизації.
  Переглядів 1605 Останнє редагування Четвер, 10 жовтня 2013 09:18
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua